Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Rezydencja San Petrus

Перевірений забудовник

Szymańskiego, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
210 400 zł
16 690 zł/m² середня
58 доступних з 58 квартир
Діапазон цін
210 400 zł – 1 237 700 zł
Площа
13 – 72 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
58

Про інвестицію

Резиденція San Petrus пропонує комерційні приміщення за ціною від 210 400 PLN (~ 50 000 ₴) до 1 237 700 PLN (~ 290 000 ₴). Цей проект, що знаходиться в стадії будівництва, забезпечує сучасні умови для бізнесу в самому центрі Познані.

Резиденція San Petrus — це унікальна інвестиція, розташована в самому центрі Познані, що пропонує сучасні комерційні приміщення площею від 12,75 до 71,96 м². Ціни варіюються від 210 400 PLN (~ 50 000 ₴) до 1 237 700 PLN (~ 290 000 ₴), що робить цей проект привабливим для інвесторів та підприємців. Завдяки елегантним спільним частинам, сучасним апартаментам та зручному доступу до міських послуг, ця резиденція ідеально підходить для тих, хто шукає комфортне та престижне місце для ведення бізнесу. Розташування в центрі міста забезпечує легкий доступ до всіх необхідних зручностей, що робить цю інвестицію ще більш привабливою.

Характеристики

Резиденція San Petrus пропонує безліч сучасних зручностей, включаючи елегантні спільні частини, ліфт, сауну, тренажерний зал та велопарковку. Будівля виконана в класичному стилі, що підкреслює її престижність. Інвестори можуть скористатися пакетом "під ключ", що забезпечує максимальний комфорт та готовність до використання.

• Легкий доступ до транспорту

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Резиденція San Petrus розташована в центрі Познані, що забезпечує зручний доступ до всіх міських зручностей. У безпосередній близькості знаходяться автобусні та трамвайні зупинки, а також залізнична станція, що робить пересування по місту легким і швидким. Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт та зручність у повсякденному житті.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

58 квартир·Доступні: 58
Dostępne
0_5
210 400 zł
15 701,49 /m²
13.4 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
0_1
212 400 zł
15 698,45 /m²
13.5 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
4_4
222 800 zł
15 801,42 /m²
14.1 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
0_4
223 700 zł
15 698,25 /m²
14.3 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3_5
224 400 zł
17 600 /m²
12.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
3_1
226 200 zł
17 603,11 /m²
12.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
2_1
237 900 zł
17 102,8 /m²
13.9 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2_5
238 700 zł
17 098,85 /m²
14.0 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
0_14
245 300 zł
15 897,6 /m²
15.4 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2_4
251 900 zł
17 101,15 /m²
14.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
-1.12
274 900 zł
14 899,73 /m²
18.4 m²
Площа
1
Кімнати
-1
Поверх
Dostępne
0_6
282 900 zł
15 699,22 /m²
18.0 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
-1.11
283 800 zł
14 897,64 /m²
19.1 m²
Площа
1
Кімнати
-1
Поверх
Dostępne
0_3
285 400 zł
15 698,57 /m²
18.2 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
3_7
288 300 zł
17 600,73 /m²
16.4 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
3_8
289 500 zł
17 598,78 /m²
16.4 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
3_6
290 600 zł
17 601,45 /m²
16.5 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
-1.9
295 300 zł
14 899,09 /m²
19.8 m²
Площа
1
Кімнати
-1
Поверх
Dostępne
1_8
295 800 zł
16 599,33 /m²
17.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
3_3
299 000 zł
17 598,59 /m²
17.0 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
1_7
299 800 zł
16 600,22 /m²
18.1 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
3_2
299 900 zł
17 599,77 /m²
17.0 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
1_6
302 600 zł
16 599,01 /m²
18.2 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
1_2
305 600 zł
16 599,67 /m²
18.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
0_12
308 900 zł
15 898,1 /m²
19.4 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
-1.1
313 900 zł
14 897,96 /m²
21.1 m²
Площа
1
Кімнати
-1
Поверх
Dostępne
2_8
314 300 zł
17 100,11 /m²
18.4 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2_6
318 400 zł
17 099,89 /m²
18.6 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
-1.13
318 600 zł
14 901,78 /m²
21.4 m²
Площа
1
Кімнати
-1
Поверх
Dostępne
0_11
319 900 zł
15 899,6 /m²
20.1 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2_7
319 990 zł
17 102,62 /m²
18.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2_3
320 100 zł
17 099,36 /m²
18.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
4_7
320 900 zł
15 800,1 /m²
20.3 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
0_9
321 300 zł
15 898,07 /m²
20.2 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1_11
336 500 zł
16 799,8 /m²
20.0 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
1_9
338 400 zł
16 802,38 /m²
20.1 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2_12
344 900 zł
17 401,61 /m²
19.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
0_10
347 900 zł
15 900,37 /m²
21.9 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
2_11
354 100 zł
17 400,49 /m²
20.4 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
3_12
355 500 zł
17 900,3 /m²
19.9 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
2_9
359 500 zł
17 400,77 /m²
20.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
3_9
370 400 zł
17 902,37 /m²
20.7 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
1_13
374 000 zł
16 801,44 /m²
22.3 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
1_10
374 300 zł
16 799,82 /m²
22.3 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
1_14
393 100 zł
16 799,15 /m²
23.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2_13
394 300 zł
17 400,71 /m²
22.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
2_10
396 200 zł
17 400,09 /m²
22.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
3_10
407 400 zł
17 899,82 /m²
22.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
3_13
407 400 zł
17 899,82 /m²
22.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
2_14
413 900 zł
17 398,07 /m²
23.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
4_5
414 500 zł
15 899,5 /m²
26.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
3_14
424 800 zł
17 901,39 /m²
23.7 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
-1.16
521 500 zł
14 900 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
-1
Поверх
Dostępne
1_15
633 700 zł
16 800,11 /m²
37.7 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2_15
674 300 zł
17 401,29 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
3_15
694 000 zł
17 900,44 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
1_17
1 193 200 zł
16 599,89 /m²
71.9 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
2_18
1 237 700 zł
17 199,83 /m²
72.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна комерційних приміщень у Резиденції San Petrus?

Ціни варіюються від 210 400 PLN (~ 50 000 ₴) до 1 237 700 PLN (~ 290 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво Резиденції San Petrus?

Будівництво знаходиться в стадії реалізації, термін здачі — до кінця 2025 року.

Які зручності пропонує Резиденція San Petrus?

Резиденція пропонує сучасні комерційні приміщення, ліфт, сауну, тренажерний зал та велопарковку.

Де розташована Резиденція San Petrus?

Резиденція знаходиться в центрі Познані, що забезпечує легкий доступ до міських зручностей.

Чи є можливість паркування на території Резиденції San Petrus?

Так, на території будуть доступні наземні та підземні паркомісця.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних містах. Вони відомі своїм підходом до архітектури, що поєднує сучасні технології з класичними елементами. Всі їхні проекти відрізняються високими стандартами якості, що забезпечує комфорт і безпеку для мешканців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення