Atlant Estates
Продаж·Здача: 1-й квартал 2027

Maków Polnych - Poznań

Перевірений забудовник

Maków Polnych, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
365 750 zł
12 266 zł/m² середня
72 доступних з 72 квартир
Діапазон цін
365 750 zł – 1 200 000 zł
Площа
0 – 88 m²
Здача
1-й квартал 2027
Квартири
72

Про інвестицію

Пропонуємо вам квартири в інвестиції "Maków Polnych" у Познані за ціною від 365 750 до 1 200 000 PLN (~₴3 000 000). Цей проект відзначається сучасною архітектурою та високим стандартом, що робить його ідеальним вибором для молодих сімей та студентів.

Інвестиція "Maków Polnych" у Познані пропонує сучасні квартири в камеральному комплексі з високим стандартом. Цей проект, що знаходиться на стадії будівництва, включає 72 квартири з площею до 88,42 м². Ціни варіюються від 365 750 до 1 200 000 PLN (~₴3 000 000). Завдяки розташуванню в безпосередній близькості до університету та зелених зон, ця інвестиція ідеально підходить для молодих сімей та студентів. У комплексі передбачені всі необхідні зручності, включаючи місця для паркування, дитячий майданчик та сучасні технології. Відстань до центру міста складає всього 8 км, що забезпечує легкий доступ до всіх важливих об'єктів інфраструктури.

Характеристики

Інвестиція "Maków Polnych" пропонує високу якість будівництва з газовим опаленням, домофонами та антивандальними дверима. У комплексі передбачені дитячий майданчик, місця для велосипедів, а також підземні та наземні паркувальні місця для мешканців. Квартири мають власні тераси, балкони та садки, що забезпечує комфортне проживання.

• Тераси та балкони

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Комплекс "Maków Polnych" розташований у Познані, всього за 8 км від центру міста. У безпосередній близькості знаходяться зелені зони, такі як парк Журавінець, а також розвинена інфраструктура з магазинами та послугами. Для зручності мешканців доступний автобусний транспорт на відстані 650 м. У районі також розташований кампус університету, що робить його привабливим для студентів.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

72 квартир·Доступні: 72
Dostępne
A/A1.M-06
365 750 zł
12 500 /m²
29.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-01
375 000 zł
13 847,86 /m²
27.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-11
385 000 zł
13 157,89 /m²
29.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-08
399 000 zł
11 511,83 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-08
429 000 zł
12 345,32 /m²
34.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-08
429 000 zł
12 377,38 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-08
429 000 zł
12 377,38 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-13
435 000 zł
12 517,99 /m²
34.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-13
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-13
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-13
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-17
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-03
439 000 zł
12 633,09 /m²
34.8 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-03
439 000 zł
12 662,24 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-17
439 000 zł
12 665,9 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-03
439 000 zł
12 662,24 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-03
439 000 zł
12 662,24 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-11
441 845 zł
10 768,83 /m²
41.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-17
445 000 zł
12 839,01 /m²
34.7 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-10
446 121 zł
11 700 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-15
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-15
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-19
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-15
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-06
458 735 zł
11 593 /m²
39.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-10
461 373 zł
12 100 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-11
462 724 zł
11 693,81 /m²
39.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-05
465 186 zł
12 200 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-06
467 742 zł
11 400 /m²
41.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-01
468 000 zł
12 000 /m²
39.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-05
468 999 zł
12 300 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-19
468 999 zł
12 300 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-05
472 812 zł
12 400 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-06
474 691 zł
11 996,23 /m²
39.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-01
486 658 zł
12 298,66 /m²
39.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-11
486 658 zł
12 298,66 /m²
39.6 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-10
487 308 zł
12 780,17 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-10
490 684 zł
12 200 /m²
40.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-01
494 636 zł
12 400 /m²
39.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-15
498 728 zł
12 400 /m²
40.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-19
498 747 zł
13 080,17 /m²
38.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-05
500 000 zł
12 431,63 /m²
40.2 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-07
530 150 zł
11 500 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-07
530 150 zł
11 500 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-12
534 760 zł
11 600 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-07
534 760 zł
11 600 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-12
534 760 zł
11 600 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-09
537 732 zł
11 700 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-09
546 924 zł
11 900 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-14
551 520 zł
12 000 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-14
551 520 zł
12 000 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-02
553 200 zł
12 000 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-18
556 116 zł
12 100 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-09
556 116 zł
12 100 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-14
560 712 zł
12 200 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-04
560 712 zł
12 200 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-18
560 712 zł
12 200 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-02
562 420 zł
12 200 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-18
565 308 zł
12 300 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-04
569 904 zł
12 400 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-04
569 904 zł
12 400 /m²
46.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-12
571 640 zł
12 400 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-02
580 860 zł
12 600 /m²
46.1 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-07
599 000 zł
11 745,1 /m²
51.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-12
599 000 zł
11 745,1 /m²
51.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-09
606 144 zł
12 300 /m²
49.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-14
606 144 zł
12 300 /m²
49.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-04
620 928 zł
12 600 /m²
49.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
A/A1.M-02
632 400 zł
12 400 /m²
51.0 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B1/B1.M-16
1 200 000 zł
13 740,98 /m²
87.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
B2/B2.M-16
1 200 000 zł
13 740,98 /m²
87.3 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C/C.M-16
1 200 000 zł
13 571,59 /m²
88.4 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у "Maków Polnych"?

Ціни на квартири варіюються від 365 750 до 1 200 000 PLN.

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво планується завершити в I кварталі 2027 року.

Які зручності пропонуються в комплексі?

Комплекс пропонує дитячий майданчик, місця для паркування, а також сучасні технології безпеки.

Де розташований комплекс?

Комплекс знаходиться в Познані, за 8 км від центру міста.

Чи є поблизу транспортні зупинки?

Так, автобусна зупинка розташована на відстані 650 м від комплексу.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості, реалізуючи проекти з акцентом на сучасну архітектуру та екологічність. Вони відомі своїм підходом до створення комфортних житлових комплексів, які гармонійно вписуються в навколишнє середовище. Інвестиція "Maków Polnych" відзначається увагою до деталей та використанням сучасних технологій, що забезпечує високу якість життя для мешканців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення