Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Nadolnik Compact Apartments

Перевірений забудовник

Nadolnik, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
260 563 zł
11 220 zł/m² середня
67 доступних з 67 квартир
Діапазон цін
260 563 zł – 683 860 zł
Площа
19 – 65 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
67

Про інвестицію

Nadolnik Compact Apartments пропонує сучасні квартири за ціною від 260 563 PLN (~ 194 000 ₴) до 683 860 PLN (~ 505 000 ₴). Цей проект знаходиться в стадії будівництва та обіцяє надати жителям комфортне житло з сучасними зручностями.

Nadolnik Compact Apartments — це сучасний житловий комплекс, розташований у динамічно розвиваючійся частині Познані. Ця інвестиція пропонує 67 квартир площею від 19,48 м² до 64,8 м² за ціною від 260 563 PLN (~ 194 000 ₴) до 683 860 PLN (~ 505 000 ₴). Жителі зможуть насолоджуватися комфортом сучасної архітектури, а також зручностями, такими як ліфт, велосипедні стоянки та близькість до центру міста. Комплекс також пропонує зелені зони, спортивні майданчики та можливість завершення квартир під ключ. Це ідеальний вибір для молодих сімей та професіоналів, які шукають якісне житло з доступом до всієї необхідної інфраструктури.

Характеристики

Nadolnik Compact Apartments пропонує широкий спектр зручностей, включаючи ліфт, велосипедні стоянки, а також спортивні майданчики та тенісні корти на території комплексу. Квартири можуть бути виконані під ключ, що дозволяє новим власникам швидко заселитися. Система опалення — міське, що забезпечує комфорт у холодні місяці. Безпека забезпечується домофоном.

• Безпека — домофон

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Комплекс Nadolnik Compact Apartments розташований у Познані, всього за 5 км від центру міста. Це забезпечує легкий доступ до всіх основних міських зручностей. Поряд знаходяться зупинки громадського транспорту, що робить пересування по місту зручним. У районі також є парки, такі як парк Кс. Тадеуша Кіршке, що пропонують можливості для відпочинку на свіжому повітрі.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

67 квартир·Доступні: 67
Dostępne
AB.2.070
260 563 zł
10 553,4 /m²
24.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.2.060
265 312 zł
10 553,4 /m²
25.1 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.2.083
265 312 zł
10 553,4 /m²
25.1 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.3.092
265 312 zł
10 553,4 /m²
25.1 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
AB.4.047
267 107 zł
10 553,4 /m²
25.3 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.1.054
274 023 zł
11 635,8 /m²
23.6 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
AB.2.069
279 227 zł
11 106,9 /m²
25.1 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.1.074
287 288 zł
11 635,8 /m²
24.7 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
AB.3.082
287 288 zł
11 635,8 /m²
24.7 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
AB.2.061
288 451 zł
11 635,8 /m²
24.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.3.070
288 451 zł
11 635,8 /m²
24.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
AB.3.068
292 524 zł
11 635,8 /m²
25.1 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
AB.0.043
334 529 zł
11 635,8 /m²
28.8 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
AB.1.045
334 529 zł
11 635,8 /m²
28.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
AB.2.044
334 529 zł
11 635,8 /m²
28.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.4.054
334 529 zł
11 635,8 /m²
28.8 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.5.027
341 627 zł
11 635,8 /m²
29.4 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
AB.0.042
406 671 zł
11 635,8 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
AB.2.043
406 671 zł
11 635,8 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.3.052
406 671 zł
11 635,8 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
AB.4.053
406 671 zł
11 635,8 /m²
35.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.5.026
411 907 zł
11 635,8 /m²
35.4 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
AB.5.025
442 277 zł
11 635,8 /m²
38.0 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
AB.4.060
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.066
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.068
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.074
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.076
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.082
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.084
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.090
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.092
445 776 zł
10 553,4 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.059
483 351 zł
11 635,8 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.067
483 351 zł
11 635,8 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.075
483 351 zł
11 635,8 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.057
488 704 zł
11 635,8 /m²
42.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.065
488 704 zł
11 635,8 /m²
42.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.073
488 704 zł
11 635,8 /m²
42.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.064
500 126 zł
10 553,4 /m²
47.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.072
500 126 zł
10 553,4 /m²
47.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.080
500 126 zł
10 553,4 /m²
47.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.088
500 126 zł
10 553,4 /m²
47.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.1.043
502 569 zł
11 365,2 /m²
44.2 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
AB.4.062
504 875 zł
10 553,4 /m²
47.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.070
504 875 zł
10 553,4 /m²
47.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.078
504 875 zł
10 553,4 /m²
47.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.086
504 875 zł
10 553,4 /m²
47.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.058
507 830 zł
10 553,4 /m²
48.1 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.055
525 473 zł
11 635,8 /m²
45.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.056
525 473 zł
11 635,8 /m²
45.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.2.042
551 537 zł
11 635,8 /m²
47.4 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
AB.3.051
551 537 zł
11 635,8 /m²
47.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
AB.4.052
551 537 zł
11 635,8 /m²
47.4 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.071
553 748 zł
11 635,8 /m²
47.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.061
557 820 zł
11 635,8 /m²
47.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.063
557 820 zł
11 635,8 /m²
47.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.069
557 820 zł
11 635,8 /m²
47.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.094
567 667 zł
10 553,4 /m²
53.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.083
570 736 zł
11 635,8 /m²
49.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.091
570 736 zł
11 635,8 /m²
49.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.077
575 972 zł
11 635,8 /m²
49.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.079
575 972 zł
11 635,8 /m²
49.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.081
575 972 zł
11 635,8 /m²
49.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.085
575 972 zł
11 635,8 /m²
49.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.087
575 972 zł
11 635,8 /m²
49.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.089
575 972 zł
11 635,8 /m²
49.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
AB.4.093
683 860 zł
10 553,4 /m²
64.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Nadolnik Compact Apartments?

Ціни на квартири варіюються від 260 563 PLN (~ 194 000 ₴) до 683 860 PLN (~ 505 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво знаходиться в стадії реалізації, термін здачі — до завершення.

Які зручності пропонуються в комплексі?

Комплекс пропонує ліфт, велосипедні стоянки, спортивні майданчики, а також можливість завершення квартир під ключ.

Де розташований комплекс?

Nadolnik Compact Apartments розташований у Познані, за 5 км від центру міста.

Яка площа квартир?

Площа квартир варіюється від 19,48 м² до 64,8 м².

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні проекти в різних регіонах. Його підхід до будівництва акцентує увагу на сучасній архітектурі та високих стандартах якості. Проект Nadolnik Compact Apartments відзначається унікальною концепцією смарт-квартир, що відповідає потребам сучасних мешканців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення