Atlant Estates
Продаж·Здача: 2-й квартал 2026

Naramowicka 100

Перевірений забудовник

Naramowicka, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
328 233 zł
11 502 zł/m² середня
138 доступних з 154 квартир
Діапазон цін
328 233 zł – 1 590 563 zł
Площа
27 – 155 m²
Здача
2-й квартал 2026
Квартири
154

Про інвестицію

Пропонуємо вам квартири в Naramowicka 100 за ціною від 328 233 PLN (~240 000 ₴) до 1 590 563 PLN (~1 170 000 ₴). Ця новобудова в Познані забезпечить вам комфортне проживання з сучасними зручностями та відмінним доступом до міста.

Інвестиція Naramowicka 100, розташована в Познані, пропонує сучасні квартири в привабливій локації. Цей проект передбачає 154 квартири з площами від 26.85 м² до 155.38 м², що робить його ідеальним вибором для різних типів покупців, від молодих спеціалістів до сімей. Ціни варіюються від 328 233 PLN (~ 240 000 ₴) до 1 590 563 PLN (~ 1 170 000 ₴), що дозволяє знайти варіант для будь-якого бюджету. Завершення будівництва заплановано на II квартал 2026 року, що дозволяє інвесторам отримати нове житло в найближчому майбутньому. Наразі проект знаходиться на стадії будівництва, що забезпечує можливість вибору з різних планувань і поверхів. Наразі в околицях є зупинки громадського транспорту, що забезпечує зручний доступ до центру міста, всього 4,7 км від центру Познані. Це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт і зручність у повсякденному житті.

Характеристики

Проект Naramowicka 100 пропонує сучасні квартири з високоякісними матеріалами та зручностями. У будинку передбачені ліфти, комірки для зберігання, а також зелені зони для відпочинку. Кожна квартира має балкон або сад, що дозволяє насолоджуватися свіжим повітрям. Безпека забезпечується домофонами, антизламними дверима та закритою територією. Також буде побудована підземна паркінгова зона та наземні місця для паркування.

Переваги

  • Сучасні квартири з балконами та садами
  • Зручний доступ до громадського транспорту
  • Підземна паркінгова зона
  • Зелені зони для відпочинку
  • Безпека: домофони та антизламні двері
  • Завершення будівництва у II кварталі 2026 року
  • Різноманітні планування квартир
  • Високоякісні матеріали та технології

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Naramowicka 100 розташована в районі Старого Міста, що забезпечує зручний доступ до всіх міських зручностей. В околицях є зупинки автобусів і трамваїв, а також залізнична станція, що робить пересування по місту легким і швидким. Близькість до центру Познані (всього 4,7 км) дозволяє насолоджуватися всіма перевагами міського життя, включаючи магазини, ресторани та культурні заклади.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

154 квартир·Доступні: 138·Бронь: 16
Dostępne
A 1.06
328 233 zł
12 224,7 /m²
26.9 m²
Площа
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
D 3.03
361 189 zł
12 563,1 /m²
28.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 1.07
427 670 zł
12 013,2 /m²
35.6 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 0.07
430 609 zł
12 140,1 /m²
35.5 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D 2.07
432 188 zł
12 140,1 /m²
35.6 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 3.07
436 705 zł
12 267 /m²
35.6 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 5.07
445 740 zł
12 520,8 /m²
35.6 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C 1.08
461 667 zł
12 013,2 /m²
38.4 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 1.08
461 908 zł
12 013,2 /m²
38.5 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 0.08
463 995 zł
12 140,1 /m²
38.2 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 0.08
465 694 zł
12 140,1 /m²
38.4 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 1.07
466 112 zł
12 013,2 /m²
38.8 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 2.08
466 544 zł
12 140,1 /m²
38.4 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 2.08
466 787 zł
12 140,1 /m²
38.5 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 1.11
469 274 zł
12 097,8 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 2.07
471 036 zł
12 140,1 /m²
38.8 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 0.07
471 279 zł
12 140,1 /m²
38.8 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 3.08
471 421 zł
12 267 /m²
38.4 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 3.08
471 666 zł
12 267 /m²
38.5 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Rezerwacja
C 0.11
472 240 zł
12 224,7 /m²
38.6 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 2.11
474 196 zł
12 224,7 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 3.07
475 960 zł
12 267 /m²
38.8 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 4.08
476 298 zł
12 393,9 /m²
38.4 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 4.08
476 545 zł
12 393,9 /m²
38.5 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 3.11
479 119 zł
12 351,6 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 4.07
480 883 zł
12 393,9 /m²
38.8 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 5.08
481 174 zł
12 520,8 /m²
38.4 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
D 5.08
481 425 zł
12 520,8 /m²
38.5 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C 4.11
484 041 zł
12 478,5 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 5.07
485 807 zł
12 520,8 /m²
38.8 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Rezerwacja
C 5.11
488 963 zł
12 605,4 /m²
38.8 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
D 0.02
501 358 zł
12 309,3 /m²
40.7 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 0.16
508 340 zł
11 632,5 /m²
43.7 m²
Площа
1
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
C 0.17
510 068 zł
12 055,5 /m²
42.3 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
D 4.06
522 930 zł
12 816,9 /m²
40.8 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja
B 1.04
562 587 zł
11 801,7 /m²
47.7 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 0.16
573 360 zł
12 055,5 /m²
47.6 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
C 0.13
609 196 zł
11 421 /m²
53.3 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D 0.09
657 078 zł
11 167,2 /m²
58.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 0.09
672 697 zł
11 421 /m²
58.9 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
D 6.02
688 957 zł
12 013,2 /m²
57.4 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Rezerwacja
C 6.02
718 444 zł
12 520,8 /m²
57.4 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Rezerwacja
D 0.03
764 385 zł
11 294,1 /m²
67.7 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 0.05
840 027 zł
10 998 /m²
76.4 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 0.03
841 787 zł
10 998 /m²
76.5 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
D 0.04
846 250 zł
11 167,2 /m²
75.8 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D 0.05
857 194 zł
11 167,2 /m²
76.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D 6.06
866 785 zł
11 759,4 /m²
73.7 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C 2.06
867 203 zł
11 632,5 /m²
74.5 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Rezerwacja
C 3.06
876 663 zł
11 759,4 /m²
74.5 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 6.05
882 970 zł
11 844 /m²
74.5 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 6.05
889 577 zł
12 013,2 /m²
74.0 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Rezerwacja
C 5.06
895 584 zł
12 013,2 /m²
74.5 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C 6.06
908 079 zł
11 844 /m²
76.7 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 6.04
912 042 zł
12 013,2 /m²
75.9 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 1.09
925 761 zł
11 167,2 /m²
82.9 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 1.09
931 987 zł
11 251,8 /m²
82.8 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 2.09
936 281 zł
11 294,1 /m²
82.9 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 2.09
942 498 zł
11 378,7 /m²
82.8 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 6.09
943 276 zł
12 013,2 /m²
78.5 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 6.09
943 997 zł
12 013,2 /m²
78.6 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 3.09
946 801 zł
11 421 /m²
82.9 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 3.09
953 009 zł
11 505,6 /m²
82.8 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 4.09
957 321 zł
11 547,9 /m²
82.9 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 4.09
963 520 zł
11 632,5 /m²
82.8 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 0.10
967 036 zł
10 913,4 /m²
88.6 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D 5.09
967 841 zł
11 674,8 /m²
82.9 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C 5.09
974 031 zł
11 759,4 /m²
82.8 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
D 0.10
975 853 zł
10 998 /m²
88.7 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
C 6.07
981 039 zł
11 844 /m²
82.8 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C 0.15
987 180 zł
11 167,2 /m²
88.4 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
D 6.07
995 894 zł
12 013,2 /m²
82.9 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C 0.04
1 009 053 zł
10 913,4 /m²
92.5 m²
Площа
4
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
D 0.01
1 015 445 zł
10 998 /m²
92.3 m²
Площа
4
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
A 3.04
1 078 891 zł
11 082,6 /m²
97.3 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 1.05
1 182 789 zł
10 659,6 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 1.05
1 183 642 zł
10 659,6 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 1.15
1 210 220 zł
10 998 /m²
110.0 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 2.05
1 210 951 zł
10 913,4 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 2.05
1 211 824 zł
10 913,4 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 1.04
1 220 768 zł
10 490,4 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 1.04
1 220 768 zł
10 490,4 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
B 1.01
1 231 783 zł
10 490,4 /m²
117.4 m²
Площа
4
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 2.14
1 233 647 zł
11 251,8 /m²
109.6 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 2.15
1 238 148 zł
11 251,8 /m²
110.0 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 3.05
1 239 113 zł
11 167,2 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 3.05
1 240 006 zł
11 167,2 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 2.04
1 250 303 zł
10 744,2 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 2.04
1 250 303 zł
10 744,2 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 1.01
1 260 631 zł
10 490,4 /m²
120.2 m²
Площа
5
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 3.14
1 261 474 zł
11 505,6 /m²
109.6 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B 2.01
1 261 584 zł
10 744,2 /m²
117.4 m²
Площа
4
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 1.01
1 263 149 zł
10 490,4 /m²
120.4 m²
Площа
5
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 3.15
1 266 076 zł
11 505,6 /m²
110.0 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 4.05
1 267 274 zł
11 421 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 4.05
1 268 188 zł
11 421 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 3.04
1 279 837 zł
10 998 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 3.04
1 279 837 zł
10 998 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 4.14
1 289 301 zł
11 759,4 /m²
109.6 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 2.01
1 291 131 zł
10 744,2 /m²
120.2 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
B 3.01
1 291 385 zł
10 998 /m²
117.4 m²
Площа
4
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 2.01
1 293 709 zł
10 744,2 /m²
120.4 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 4.15
1 294 004 zł
11 759,4 /m²
110.0 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 1.14
1 294 928 zł
10 659,6 /m²
121.5 m²
Площа
5
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 5.05
1 295 436 zł
11 674,8 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C 5.05
1 296 370 zł
11 674,8 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
D 1.13
1 302 816 zł
10 659,6 /m²
122.2 m²
Площа
5
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 4.04
1 309 372 zł
11 251,8 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 4.04
1 309 372 zł
11 251,8 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 5.14
1 317 127 zł
12 013,2 /m²
109.6 m²
Площа
4
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B 4.01
1 321 186 zł
11 251,8 /m²
117.4 m²
Площа
4
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 3.01
1 321 630 zł
10 998 /m²
120.2 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 5.15
1 321 933 zł
12 013,2 /m²
110.0 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B 1.02
1 322 662 zł
10 321,2 /m²
128.2 m²
Площа
5
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 3.01
1 324 269 zł
10 998 /m²
120.4 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 6.04
1 324 552 zł
11 928,6 /m²
111.0 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 2.14
1 325 760 zł
10 913,4 /m²
121.5 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 2.13
1 333 836 zł
10 913,4 /m²
122.2 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 5.04
1 338 907 zł
11 505,6 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
D 5.04
1 338 907 zł
11 505,6 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
D 1.10
1 349 380 zł
10 490,4 /m²
128.6 m²
Площа
6
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
C 1.10
1 350 954 zł
10 490,4 /m²
128.8 m²
Площа
5
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 4.01
1 352 129 zł
11 251,8 /m²
120.2 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
C 4.01
1 354 829 zł
11 251,8 /m²
120.4 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 3.14
1 356 591 zł
11 167,2 /m²
121.5 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
B 2.02
1 358 147 zł
10 575 /m²
128.4 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 3.13
1 364 855 zł
11 167,2 /m²
122.2 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
C 6.03
1 368 441 zł
11 759,4 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 6.03
1 368 441 zł
11 759,4 /m²
116.4 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 2.10
1 382 026 zł
10 744,2 /m²
128.6 m²
Площа
6
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
D 5.01
1 382 628 zł
11 505,6 /m²
120.2 m²
Площа
5
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
C 2.10
1 383 638 zł
10 744,2 /m²
128.8 m²
Площа
5
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
C 5.01
1 385 389 zł
11 505,6 /m²
120.4 m²
Площа
5
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
D 4.14
1 387 423 zł
11 421 /m²
121.5 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
B 3.02
1 390 743 zł
10 828,8 /m²
128.4 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 4.13
1 395 875 zł
11 421 /m²
122.2 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 6.01
1 413 127 zł
11 759,4 /m²
120.2 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C 6.01
1 415 949 zł
11 759,4 /m²
120.4 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C 3.10
1 416 322 zł
10 998 /m²
128.8 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
D 5.14
1 418 255 zł
11 674,8 /m²
121.5 m²
Площа
5
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
B 4.02
1 423 338 zł
11 082,6 /m²
128.4 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 5.13
1 426 894 zł
11 674,8 /m²
122.2 m²
Площа
5
Кімнати
5
Поверх
Rezerwacja
C 6.10
1 442 785 zł
12 013,2 /m²
120.1 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 4.10
1 447 319 zł
11 251,8 /m²
128.6 m²
Площа
6
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D 6.11
1 449 086 zł
11 928,6 /m²
121.5 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 6.10
1 457 913 zł
11 928,6 /m²
122.2 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C 6.11
1 469 214 zł
12 013,2 /m²
122.3 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
D 5.10
1 479 965 zł
11 505,6 /m²
128.6 m²
Площа
6
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
A 1.01
1 511 692 zł
9729 /m²
155.4 m²
Площа
6
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
D 6.08
1 512 612 zł
11 759,4 /m²
128.6 m²
Площа
6
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
C 6.08
1 525 270 zł
11 844 /m²
128.8 m²
Площа
5
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
A 2.01
1 551 127 zł
9982,8 /m²
155.4 m²
Площа
6
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
A 4.01
1 567 685 zł
10 490,4 /m²
149.4 m²
Площа
6
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
A 3.01
1 590 563 zł
10 236,6 /m²
155.4 m²
Площа
6
Кімнати
3
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Naramowicka 100?

Ціни на квартири варіюються від 328 233 PLN (~240 000 ₴) до 1 590 563 PLN (~1 170 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Завершення будівництва заплановано на II квартал 2026 року.

Які площі квартир доступні?

Квартири мають площу від 26.85 м² до 155.38 m².

Які зручності пропонуються в проекті?

У проекті передбачені ліфти, комірки, зелені зони, балкони та підземна парковка.

Де розташована інвестиція?

Naramowicka 100 розташована в Познані, всього 4,7 км від центру міста.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні успішні проекти в різних регіонах Польщі. Вони відомі своїм підходом до проектування, що включає використання сучасних технологій та високоякісних матеріалів. Девелопер також забезпечує підтримку після передачі об'єкта, що підвищує задоволеність клієнтів.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення