Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Panoramiqa

Перевірений забудовник

Wagrowska, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
570 360 zł
12 163 zł/m² середня
6 доступних з 8 квартир
Діапазон цін
570 360 zł – 802 560 zł
Площа
31 – 82 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
8

Про інвестицію

Пропонуємо вам квартири в "Panoramiqa" за ціною від 570 360 PLN (~₴4 200 000). Ця новобудова в Познані відзначається сучасною архітектурою та високим стандартом виконання, що робить її ідеальним вибором для тих, хто цінує комфорт і якість.

Інвестиція "Panoramiqa" розташована в Познані, в динамічно розвиваючомуся районі, що пропонує сучасні квартири з високим стандартом виконання. Цей проект включає 8 квартир різної площі від 30.67 м² до 81.51 м², з цінами в діапазоні від 570 360 до 802 560 PLN (~₴4 200 000 - ₴6 000 000). Завдяки зручному розташуванню, всього за 5 км від центру міста, мешканці можуть насолоджуватися близькістю до міської інфраструктури, включаючи парки, дитячі майданчики та зупинки громадського транспорту. "Panoramiqa" ідеально підходить для молодих сімей, студентів та інвесторів, які шукають якісне житло в комфортному середовищі.

Характеристики

Квартири в "Panoramiqa" пропонують широкий спектр зручностей, включаючи сучасні ліфти, високий стандарт оздоблення, а також унікальний даховий терас з видом на околиці. Інвестори можуть насолоджуватися зеленими територіями, дитячими майданчиками та безпекою, яку забезпечують антивандальні двері, відеоспостереження та охорона. У будинку також передбачені підземні та наземні паркувальні місця, що забезпечує комфорт для автомобілістів.

• Паркувальні місця

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Район, в якому розташована інвестиція "Panoramiqa", забезпечує зручний доступ до громадського транспорту, зокрема автобусів і трамваїв. Це дозволяє швидко дістатися до центру Познані та інших важливих локацій. В околицях є зелені зони, парки та дитячі майданчики, що робить це місце ідеальним для сімей з дітьми. Також, в районі розташовані навчальні заклади, які підтримують українських учнів.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

8 квартир·Доступні: 6·Бронь: 2
Dostępne
D.14.005
570 360 zł
12 483,26 /m²
45.7 m²
Площа
2
Кімнати
14
Поверх
Dostępne
D.15.005
575 210 zł
12 611,49 /m²
45.6 m²
Площа
2
Кімнати
15
Поверх
Rezerwacja
B.04.002
674 150 zł
13 951,78 /m²
48.3 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Rezerwacja
D.07.006
783 360 zł
11 302,27 /m²
69.3 m²
Площа
3
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
D.09.006
785 280 zł
11 430,57 /m²
68.7 m²
Площа
3
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
D.12.006
796 800 zł
11 603,32 /m²
68.7 m²
Площа
3
Кімнати
12
Поверх
Dostępne
B.04.003
801 600 zł
12 241,91 /m²
65.5 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
D.13.006
802 560 zł
11 680,4 /m²
68.7 m²
Площа
3
Кімнати
13
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир в "Panoramiqa"?

Ціни на квартири в "Panoramiqa" коливаються від 570 360 до 802 560 PLN.

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво "Panoramiqa" планується завершити до III кварталу 2024 року.

Які зручності пропонуються в "Panoramiqa"?

В "Panoramiqa" є ліфти, дитячі майданчики, тераса на даху, а також системи безпеки.

Чи є можливість паркування?

Так, в "Panoramiqa" передбачені підземні та наземні паркувальні місця.

Яка площа квартир?

Площа квартир в "Panoramiqa" варіюється від 30.67 м² до 81.51 м².

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості, реалізуючи проекти з високими стандартами якості. Вони відомі своїм підходом до сучасної архітектури, що включає використання екологічних матеріалів та технологій, таких як централізоване опалення. Завдяки надійності та увазі до деталей, девелопер забезпечує високу якість виконання та задоволення потреб своїх клієнтів.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення