Atlant Estates
Продаж·Здача: 4-й квартал 2026

Wierzbowy Park

Перевірений забудовник

Wrońskiego, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
442 442 zł
14 736 zł/m² середня
36 доступних з 42 квартир
Діапазон цін
442 442 zł – 870 452 zł
Площа
29 – 60 m²
Здача
4-й квартал 2026
Квартири
42

Про інвестицію

Вірзбовий Парк пропонує квартири за ціною від 442 442 PLN (~ 300 000 ₴) до 870 452 PLN (~ 590 000 ₴). Цей проект, що знаходиться на стадії будівництва, забезпечує сучасну архітектуру та високий стандарт виконання, що робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає комфортне житло в Познані.

Вірзбовий Парк — це новий житловий комплекс, розташований у Познані, який пропонує сучасні квартири з високим стандартом виконання. Цей проект, що знаходиться на стадії будівництва, передбачає 42 квартири різної площі від 28,73 м² до 59,62 м². Ціни на квартири варіюються від 442 442 PLN (~ 300 000 ₴) до 870 452 PLN (~ 590 000 ₴). Завдяки своїй відмінній локації, всього за 4,7 км від центру міста, мешканці зможуть насолоджуватися спокоєм та зручностями сучасного життя. Комплекс оточений парками, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та молодих професіоналів, які цінують комфорт та природу.

Характеристики

Вірзбовий Парк пропонує сучасні квартири з високим стандартом виконання, включаючи балкони та садки для кожної квартири. Комплекс забезпечений сучасними системами безпеки, такими як домофони та антивандальні двері. Для зручності мешканців передбачено 40 місць у підземному паркінгу та 16 наземних місць для паркування. Окрім того, будівля буде мати енергоефективні системи опалення та сучасну архітектуру.

• Підземний паркінг
  • Завершення будівництва в IV кварталі 2026

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Комплекс Вірзбовий Парк розташований у Познані, в районі Гурцин, що забезпечує зручний доступ до міської інфраструктури. В околицях є розвинена мережа громадського транспорту, включаючи автобусні та трамвайні зупинки, що дозволяє швидко дістатися до центру міста. Також поблизу розташовані парки, що створює сприятливу атмосферу для відпочинку на природі.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

42 квартир·Доступні: 36·Бронь: 6
Dostępne
11
442 442 zł
15 400 /m²
28.7 m²
Площа
1
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
19
445 315 zł
15 500 /m²
28.7 m²
Площа
1
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
27
448 188 zł
15 600 /m²
28.7 m²
Площа
1
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
35
448 188 zł
15 600 /m²
28.7 m²
Площа
1
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
43
451 061 zł
15 700 /m²
28.7 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
51
453 934 zł
15 800 /m²
28.7 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
6
486 098 zł
14 450 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
1
507 039 zł
14 380 /m²
35.3 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
14
507 964 zł
15 100 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
22
507 964 zł
15 100 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
13
509 496 zł
14 950 /m²
34.1 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
21
509 496 zł
14 950 /m²
34.1 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Rezerwacja
30
509 646 zł
15 150 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
38
518 056 zł
15 400 /m²
33.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
29
521 424 zł
15 300 /m²
34.1 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
9
573 948 zł
14 900 /m²
38.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Rezerwacja
2
608 660 zł
13 890 /m²
43.8 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Rezerwacja
16
630 611 zł
13 700 /m²
46.0 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
12
645 183 zł
14 700 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
10
645 477 zł
14 700 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
20
649 572 zł
14 800 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
18
649 868 zł
14 800 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
28
653 961 zł
14 900 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
26
654 259 zł
14 900 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
24
658 229 zł
14 300 /m²
46.0 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Rezerwacja
36
658 350 zł
15 000 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
34
658 650 zł
15 000 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
44
662 739 zł
15 100 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
42
663 041 zł
15 100 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
32
667 435 zł
14 500 /m²
46.0 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
52
671 517 zł
15 300 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
50
671 823 zł
15 300 /m²
43.9 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
40
676 641 zł
14 700 /m²
46.0 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
48
685 847 zł
14 900 /m²
46.0 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
56
699 656 zł
15 200 /m²
46.0 m²
Площа
2
Кімнати
6
Поверх
Rezerwacja
7
711 863 zł
11 940 /m²
59.6 m²
Площа
3
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
15
775 060 zł
13 000 /m²
59.6 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Rezerwacja
23
798 908 zł
13 400 /m²
59.6 m²
Площа
3
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
31
817 390 zł
13 710 /m²
59.6 m²
Площа
3
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
39
834 680 zł
14 000 /m²
59.6 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
47
846 604 zł
14 200 /m²
59.6 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
55
870 452 zł
14 600 /m²
59.6 m²
Площа
3
Кімнати
6
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Вірзбовому Парку?

Ціни на квартири варіюються від 442 442 PLN (~ 300 000 ₴) до 870 452 PLN (~ 590 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво планується завершити в IV кварталі 2026 року.

Скільки квартир у Вірзбовому Парку?

У комплексі передбачено 42 квартири.

Які зручності пропонуються в комплексі?

Комплекс пропонує сучасну архітектуру, високий стандарт виконання, безпеку, паркінг та близькість до парку.

Де розташований Вірзбовий Парк?

Комплекс розташований у Познані, в районі Гурцин.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні успішні проекти в різних регіонах. Вірзбовий Парк є частиною їхнього зобов'язання до високих стандартів будівництва та інноваційного дизайну. Девелопер відомий своєю увагою до деталей і прагненням створити комфортні умови для життя, що підтверджується позитивними відгуками від мешканців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення