Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Symfonia Ptasia 28

Перевірений забудовник

Ptasia, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
561 564 zł
14 323 zł/m² середня
31 доступних з 31 квартир
Діапазон цін
561 564 zł – 1 531 079 zł
Площа
0 – 107 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
31

Про інвестицію

Симфонія Пташа 28 пропонує квартири за ціною від 561 564 PLN (~ 400 000 ₴) до 1 531 079 PLN (~ 1 100 000 ₴). Цей проект, що знаходиться в Познані, в районі Грунвальд, забезпечує сучасну архітектуру та комфортні умови для життя.

Симфонія Пташа 28 — це новий житловий комплекс, розташований у Познані, в районі Грунвальд. Цей проект пропонує сучасні квартири з високим стандартом оздоблення, що ідеально підходять для молодих сімей та професіоналів, які шукають комфортне житло з усіма зручностями. Ціни на квартири варіюються від 561 564 до 1 531 079 PLN (~ 400 000 до 1 100 000 ₴), що робить їх доступними для різних категорій покупців. Комплекс знаходиться в безпосередній близькості до Ласку Марцелінського, що забезпечує можливості для активного відпочинку на природі. Завдяки зручній міській транспортній мережі, мешканці можуть легко дістатися до центру міста, що робить цю локацію ще більш привабливою.

Характеристики

Симфонія Пташа 28 пропонує сучасну забудову з підвищеним стандартом оздоблення. У комплексі передбачено двоповерховий гараж з місцями для паркування, а також додаткові зручності, такі як велосипедна кімната. Квартири обладнані антизламними дверима, системою відеоспостереження та домофонами, що забезпечує високий рівень безпеки. Опалення здійснюється за рахунок міської системи, що гарантує комфорт у холодні місяці.

Переваги

  • Сучасні квартири з високим стандартом
  • Зручна локація в Познані
  • Близькість до Ласку Марцелінського
  • Двоповерховий гараж на території
  • Системи безпеки: відеоспостереження та домофони
  • Зручний доступ до міського транспорту
  • Планове завершення будівництва у IV кварталі 2025 року

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Житловий комплекс розташований у районі Грунвальд, всього за 6,4 км від центру Познані. У безпосередній близькості від проекту є зупинки автобусів і трамваїв, що забезпечує зручний доступ до міської інфраструктури. Мешканці можуть насолоджуватися близькістю до Ласку Марцелінського, що є ідеальним місцем для прогулянок та активного відпочинку. В районі також є всі необхідні зручності для комфортного життя.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

31 квартир·Доступні: 31
Dostępne
28_5
561 564 zł
13 219,5 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
28/88
566 975 zł
13 603,04 /m²
41.7 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
28/89
566 975 zł
13 639,04 /m²
41.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
28/85
569 995 zł
13 639,5 /m²
41.8 m²
Площа
2
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
28/13
572 985 zł
13 482 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
2
Поверх
Dostępne
28/118
577 739 zł
13 999 /m²
41.3 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/62
580 368 zł
13 954,5 /m²
41.6 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
28/21
599 638 zł
14 135,73 /m²
42.4 m²
Площа
2
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
28/30
624 010 zł
14 790,47 /m²
42.2 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/29
626 507 zł
14 737,87 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/31
626 507 zł
14 730,94 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/66
627 192 zł
15 094,88 /m²
41.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/67
627 192 zł
15 091,25 /m²
41.6 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/92
629 930 zł
15 113,49 /m²
41.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/93
629 930 zł
15 109,87 /m²
41.7 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/38
637 391 zł
15 057,67 /m²
42.3 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/37
639 942 zł
15 022,11 /m²
42.6 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/70
651 754 zł
15 678,47 /m²
41.6 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/71
651 754 zł
15 678,47 /m²
41.6 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/96
651 754 zł
15 640,85 /m²
41.7 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/97
651 754 zł
15 633,35 /m²
41.7 m²
Площа
2
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/56
692 662 zł
11 990 /m²
57.8 m²
Площа
3
Кімнати
1
Поверх
Dostępne
28/2
699 990 zł
16 630,79 /m²
42.1 m²
Площа
2
Кімнати
Parter
Поверх
Dostępne
28/34
724 441 zł
14 940,01 /m²
48.5 m²
Площа
2
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/69
762 288 zł
12 690 /m²
60.1 m²
Площа
3
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
28/28
798 678 zł
12 589,5 /m²
63.4 m²
Площа
3
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/110
942 864 zł
11 390 /m²
82.8 m²
Площа
5
Кімнати
3
Поверх
Dostępne
28/113
991 453 zł
11 990 /m²
82.7 m²
Площа
5
Кімнати
4
Поверх
Dostępne
28/100
1 489 911 zł
14 920 /m²
99.9 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
28/73
1 521 451 zł
14 843,42 /m²
102.5 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
28/99
1 531 079 zł
14 990 /m²
102.1 m²
Площа
4
Кімнати
6
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка вартість квартир у Симфонії Пташа 28?

Ціни на квартири варіюються від 561 564 PLN (~ 400 000 ₴) до 1 531 079 PLN (~ 1 100 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво планується завершити до IV кварталу 2025 року.

Які зручності пропонуються в комплексі?

Комплекс пропонує підвищений стандарт оздоблення, двоповерховий гараж, велосипедну кімнату, а також системи безпеки.

Де розташований комплекс?

Симфонія Пташа 28 розташована в Познані, в районі Грунвальд, за 6,4 км від центру міста.

Чи є поблизу транспортні зупинки?

Так, поблизу проекту є зупинки автобусів і трамваїв, що забезпечує зручний доступ до міської інфраструктури.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має значний досвід на ринку нерухомості, реалізуючи проекти в різних регіонах Польщі. Вони відомі своїм підходом до створення комфортних і функціональних житлових просторів, що відповідають сучасним стандартам. Усі їхні проекти відрізняються високою якістю будівництва та увагою до деталей, що робить їх надійним вибором для покупців.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення