Atlant Estates
Продаж·Здача: Здано в експлуатацію

Wieża Jeżyce V

Перевірений забудовник

Janickiego, Poznań, wielkopolskie

Комісію оплачує забудовник

Ціна від
403 873 zł
14 271 zł/m² середня
21 доступних з 21 квартир
Діапазон цін
403 873 zł – 650 934 zł
Площа
30 – 73 m²
Здача
Здано в експлуатацію
Квартири
21

Про інвестицію

Вітаємо вас у Wieża Jeżyce V, де ви знайдете сучасні квартири за ціною від 403 873 PLN (~ 300 000 ₴) до 650 934 PLN (~ 480 000 ₴). Ця новобудова пропонує 21 квартиру з високим стандартом виконання та зручностями, такими як смарт-дом.

Wieża Jeżyce V — це сучасна новобудова, розташована в Познані, в районі Єжиці. Ця інвестиція пропонує 21 квартиру з площами від 30,09 м² до 72,7 м², що робить її ідеальним вибором для молодих сімей, студентів та інвесторів. Ціни на квартири варіюються від 403 873 PLN (~ 300 000 ₴) до 650 934 PLN (~ 480 000 ₴). Інвестиція знаходиться лише за 3,5 км від центру міста, що забезпечує зручний доступ до всіх основних об'єктів інфраструктури. Високий стандарт виконання, сучасні технології та зручності, такі як смарт-дом, роблять цю пропозицію привабливою для тих, хто цінує комфорт та якість життя.

Характеристики

Wieża Jeżyce V пропонує широкий спектр зручностей, включаючи сучасну архітектуру, високий стандарт виконання, ліфт, смарт-дом технології, велопарковки та комірки для зберігання. Квартири мають балкони, лоджії, а також можливість облаштування власного саду або тераси.

• Велопарковки

Частину тексту створено за допомогою AI. Деталі обговорить наш консультант.

Розташування та околиці

Район Єжиці в Познані славиться своєю близькістю до центру міста, всього 3,5 км. Тут ви знайдете всі необхідні зручності, включаючи магазини, заклади харчування та спортивні об'єкти. Також поблизу розташовані зупинки громадського транспорту, що забезпечує легкий доступ до інших частин міста.

Квартири

Ціни та статуси оновлюються автоматично.

21 квартир·Доступні: 21
Dostępne
92
403 873 zł
13 422,16 /m²
30.1 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
76
414 179 zł
13 232,57 /m²
31.3 m²
Площа
1
Кімнати
5
Поверх
Dostępne
91
420 095 zł
13 421,57 /m²
31.3 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
228
477 858 zł
13 614,17 /m²
35.1 m²
Площа
1
Кімнати
6
Поверх
Dostępne
243
498 367 zł
14 202,54 /m²
35.1 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
254
505 101 zł
14 390,35 /m²
35.1 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
265
516 755 zł
14 722,36 /m²
35.1 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
102
530 247 zł
13 082,82 /m²
40.5 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
114
537 926 zł
13 272,29 /m²
40.5 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
126
551 391 zł
13 604,53 /m²
40.5 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
103
564 455 zł
13 347,25 /m²
42.3 m²
Площа
1
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
115
572 477 zł
13 536,94 /m²
42.3 m²
Площа
1
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
247
573 958 zł
15 040,84 /m²
38.2 m²
Площа
2
Кімнати
7
Поверх
Dostępne
127
586 651 zł
13 868,83 /m²
42.3 m²
Площа
1
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
118
591 145 zł
14 969,49 /m²
39.5 m²
Площа
2
Кімнати
8
Поверх
Dostępne
268
603 711 zł
15 326,5 /m²
39.4 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
130
605 248 zł
15 326,61 /m²
39.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
131
605 248 zł
15 326,61 /m²
39.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
267
608 323 zł
15 326,85 /m²
39.7 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
129
620 431 zł
15 326,85 /m²
40.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх
Dostępne
132
650 934 zł
15 326,92 /m²
42.5 m²
Площа
2
Кімнати
9
Поверх

Залиште контакт — отримаєте детальний план квартири та консультацію.

Часті запитання

Яка ціна квартир у Wieża Jeżyce V?

Ціни на квартири варіюються від 403 873 PLN (~ 300 000 ₴) до 650 934 PLN (~ 480 000 ₴).

Коли буде завершено будівництво?

Будівництво заплановано на завершення до IV кварталу 2027 року.

Які площі квартир доступні?

Площа квартир варіюється від 30,09 м² до 72,7 м².

Які зручності пропонуються в Wieża Jeżyce V?

Інвестиція пропонує ліфт, смарт-дом технології, велопарковки, комірки для зберігання та зелені зони.

Де розташована Wieża Jeżyce V?

Wieża Jeżyce V розташована в Познані, в районі Єжиці, всього за 3,5 км від центру міста.

Забудовник

Перевірений забудовник

Цей девелопер має багаторічний досвід на ринку нерухомості та реалізував численні успішні проекти в різних регіонах Польщі. Вони відомі своїм підходом до сталого будівництва та високими стандартами якості. Інвестиції, які вони пропонують, завжди відповідають сучасним вимогам комфорту та безпеки.

Потрібна консультація?

Допоможемо обрати найкраще житло в цій інвестиції.

Написати повідомлення