Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Dolna Górna Wilda

Sprawdzony Deweloper

Górna Wilda, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
524 688 zł
15 019 zł/m² średnio
60 dostępnych z 60 mieszkań
Zakres cen
524 688 zł – 1 886 866 zł
Metraż
35 – 113 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
60

O inwestycji

Dolna Górna Wilda to inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenach od 524 688 zł (~110 000 €) do 1 886 866 zł (~400 000 €). Inwestycja składa się z 60 lokali o zróżnicowanej powierzchni, co pozwala na dopasowanie do różnych potrzeb mieszkańców.

Dolna Górna Wilda to nowa inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 524 688 zł (~110 000 €) do 1 886 866 zł (~400 000 €). Inwestycja składa się z 60 lokali o powierzchni od 35,13 m² do 112,71 m², które będą oddane do użytku w I kwartale 2026 roku. Położona w dzielnicy Wilda, zaledwie 1,8 km od centrum, inwestycja zapewnia doskonałe połączenie z komunikacją miejską, co czyni ją idealnym miejscem dla osób ceniących sobie wygodę i dostępność. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co umożliwia łatwy dostęp do różnych części miasta. Dolna Górna Wilda to idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji, zarówno dla rodzin, jak i inwestorów.

Cechy inwestycji

Inwestycja Dolna Górna Wilda wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia. Mieszkania są wyposażone w balkon lub taras, co pozwala na relaks na świeżym powietrzu. Na terenie inwestycji przewidziano miejsca postojowe, a także systemy zabezpieczeń, takie jak monitoring i ochrona. Ogrzewanie zapewnia CO miejskie, co wpływa na komfort mieszkańców.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 524 688 zł (~110 000 €)
  • Powierzchnie od 35,13 m² do 112,71 m²
  • Termin oddania: I kwartał 2026
  • Blisko komunikacji miejskiej
  • Miejsca postojowe na terenie inwestycji
  • Monitoring i ochrona
  • Balkony i tarasy w mieszkaniach
  • Zielone tereny w okolicy

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Dzielnica Wilda, w której znajduje się Dolna Górna Wilda, to obszar dynamicznie rozwijający się, z bogatą infrastrukturą. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co umożliwia szybki dojazd do centrum Poznania. W okolicy można znaleźć różnorodne sklepy, restauracje oraz tereny zielone, co sprzyja aktywnemu stylowi życia. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie bliskość miejskich udogodnień.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

1,8 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, tereny zielone, świetne połączenie z centrum, blisko komunikacji miejskiej

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

60 mieszkań·Dostępne: 60
Dostępne
A.22
524 688 zł
14 889 /m²
35.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.32
547 163 zł
15 540 /m²
35.2 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B.13
547 874 zł
13 912,5 /m²
39.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.42
569 896 zł
16 222,5 /m²
35.1 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B.23
571 520 zł
14 542,5 /m²
39.3 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.33
580 180 zł
15 015 /m²
38.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B.43
620 591 zł
16 065 /m²
38.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C.24
629 280 zł
16 000 /m²
39.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.01
637 274 zł
13 743,24 /m²
46.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.43
652 709 zł
15 645 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A.02
653 189 zł
13 734 /m²
47.6 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A.12
666 509 zł
14 175 /m²
47.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C.21
702 575 zł
15 700 /m²
44.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.41
710 325 zł
15 750 /m²
45.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C.51
734 643 zł
16 380 /m²
44.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A.01
807 688 zł
13 545 /m²
59.6 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.16
838 221 zł
13 177,5 /m²
63.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.05
854 130 zł
13 850 /m²
61.7 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C.17
866 703 zł
13 755 /m²
63.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.26
876 001 zł
13 702,5 /m²
63.9 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.35
910 860 zł
14 670 /m²
62.1 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B.04
916 781 zł
13 125 /m²
69.8 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.36
926 199 zł
14 595 /m²
63.5 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A.34
946 937 zł
15 435 /m²
61.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B.02
954 581 zł
13 125 /m²
72.7 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B.12
958 795 zł
13 177,5 /m²
72.8 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.24
959 860 zł
13 702,5 /m²
70.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.45
973 119 zł
15 645 /m²
62.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B.14
992 623 zł
14 150 /m²
70.2 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.46
996 899 zł
15 645 /m²
63.7 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B.22
999 871 zł
13 702,5 /m²
73.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.44
1 014 322 zł
16 485 /m²
61.5 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B.34
1 025 007 zł
14 595 /m²
70.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C.12
1 056 559 zł
12 999 /m²
81.3 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.32
1 062 662 zł
14 595 /m²
72.8 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A.53
1 081 734 zł
17 535 /m²
61.7 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B.44
1 098 748 zł
15 645 /m²
70.2 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C.26
1 112 643 zł
14 700 /m²
75.7 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C.22
1 128 987 zł
14 100 /m²
80.1 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.42
1 136 766 zł
15 645 /m²
72.7 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C.36
1 162 647 zł
15 300 /m²
76.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C.52
1 217 566 zł
15 015 /m²
81.1 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B.17
1 271 102 zł
13 177,5 /m²
96.5 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B.37
1 409 147 zł
14 595 /m²
96.5 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B.27
1 413 432 zł
14 650 /m²
96.5 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.11
1 446 244 zł
13 125 /m²
110.2 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.33
1 480 248 zł
15 120 /m²
97.9 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B.47
1 510 681 zł
15 645 /m²
96.6 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A.11
1 537 400 zł
13 650 /m²
112.6 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A.62
1 556 685 zł
19 500 /m²
79.8 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A.43
1 559 435 zł
16 170 /m²
96.4 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A.21
1 573 856 zł
13 965 /m²
112.7 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A.51
1 594 872 zł
20 400 /m²
78.2 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B.21
1 618 532 zł
14 650 /m²
110.5 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B.31
1 628 528 zł
14 752,5 /m²
110.4 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A.31
1 645 002 zł
14 595 /m²
112.7 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A.52
1 698 753 zł
17 220 /m²
98.7 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B.41
1 733 310 zł
15 645 /m²
110.8 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A.41
1 760 688 zł
15 645 /m²
112.5 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A.61
1 886 866 zł
19 700 /m²
95.8 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Dolnej Górnej Wildzie?

Ceny mieszkań w Dolnej Górnej Wildzie wahają się od 524 688 zł do 1 886 866 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku?

Inwestycja Dolna Górna Wilda ma być oddana do użytku w I kwartale 2026 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Dolnej Górnej Wildzie mają powierzchnię od 35,13 m² do 112,71 m².

Czy w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe?

Tak, na terenie inwestycji przewidziano miejsca postojowe.

Jakie są udogodnienia w inwestycji?

Inwestycja oferuje monitoring, ochronę, a także balkony i tarasy w mieszkaniach.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za Dolną Górną Wildę ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Poznaniu. Współpracuje z uznanymi pracowniami architektonicznymi, co przekłada się na wysoką jakość projektów. Inwestycje dewelopera charakteryzują się nowoczesnym designem oraz dbałością o detale. Deweloper zdobył uznanie w branży, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość