Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2026

Unii Lubelskiej IV

Sprawdzony Deweloper

Unii Lubelskiej, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
441 450 zł
13 635 zł/m² średnio
96 dostępnych z 96 mieszkań
Zakres cen
441 450 zł – 903 485 zł
Metraż
0 – 100 m²
Oddanie
IV kwartał 2026
Mieszkania
96

O inwestycji

Mieszkania w inwestycji Unii Lubelskiej 4 dostępne są w cenach od 441 450 zł do 903 485 zł (około 93 000 zł do 190 000 zł). To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie bliskość komunikacji miejskiej, z przystankami tramwajowymi w odległości 100 m.

Inwestycja Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji. Ceny mieszkań wahają się od 441 450 zł do 903 485 zł (około 93 000 zł do 190 000 zł). Osiedle znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta, zaledwie 5,8 km, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień miejskich. W okolicy dostępne są przystanki tramwajowe i autobusowe, co ułatwia codzienne dojazdy. Inwestycja oferuje 96 lokali o powierzchni 99,6 m², co czyni ją idealną propozycją zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Deweloper zadbał o nowoczesną architekturę oraz tereny zielone, co sprzyja relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe oraz restauracje, co zapewnia pełną infrastrukturę potrzebną do komfortowego życia.

Cechy inwestycji

Inwestycja Unii Lubelskiej 4 oferuje szereg udogodnień, w tym nowoczesną architekturę, tereny zielone oraz systemy zabezpieczeń, takie jak videodomofon i drzwi antywłamaniowe. Mieszkania będą wyposażone w CO miejskie, co zapewnia komfort cieplny. Na terenie inwestycji przewidziano podziemne i naziemne miejsca postojowe, a także przestrzeń do rekreacji, w tym plenerowe siłownie. Deweloper zadbał o funkcjonalne układy mieszkań oraz ich estetykę.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 441 450 zł
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Tereny zielone w okolicy
  • Podziemne i naziemne miejsca postojowe
  • Bezpieczeństwo: videodomofon i drzwi antywłamaniowe
  • Termin oddania: IV kwartał 2026
  • W pobliżu sklepy i punkty usługowe
  • Funkcjonalne układy mieszkań

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Osiedle Unii Lubelskiej 4 znajduje się w dzielnicy Starołęka Mała, w Poznaniu. W okolicy dostępne są przystanki tramwajowe i autobusowe, co zapewnia wygodny dostęp do transportu publicznego. W pobliżu znajdują się sklepy oraz punkty usługowe, a także restauracje, co sprawia, że mieszkańcy mają wszystko, czego potrzebują na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo, bliskość autostrady ułatwia podróże poza miasto.

Komunikacja

W okolicy inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe

Odległość od centrum

5,8 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, fotowoltaika, tereny zielone, blisko komunikacji miejskiej (komunikacja tramwajowa - 100 m, stacje roweru miejskiego, bliskość autostrady) i centrum miasta; w pobliżu znajduje się pełna infrastruktura - sklepy i punkty usługowe; restauracje;

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

96 mieszkań·Dostępne: 96
Dostępne
B-106
441 450 zł
14 194,53 /m²
31.1 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A-45
447 238 zł
13 950,03 /m²
32.1 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-90
475 100 zł
15 276,53 /m²
31.1 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B-94
490 650 zł
15 776,53 /m²
31.1 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B-98
490 650 zł
15 776,53 /m²
31.1 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B-109
492 650 zł
15 840,84 /m²
31.1 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B-102
496 750 zł
15 972,67 /m²
31.1 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A-28
508 274 zł
12 716,38 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A-73
509 585 zł
13 463,28 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A-38
517 437 zł
12 945,63 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A-67
524 864 zł
13 513,49 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A-43
526 893 zł
13 920,54 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A-47
527 014 zł
13 568,85 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A-68
528 785 zł
13 970,54 /m²
37.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A-54
535 963 zł
13 389,03 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A-49
537 263 zł
13 421,51 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A-72
539 464 zł
13 889,39 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A-42
540 822 zł
13 924,36 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A-3
548 189 zł
13 715 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A-44
552 212 zł
13 794,94 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A-39
553 500 zł
13 837,5 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A-8
556 437 zł
13 921,37 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A-4
558 900 zł
13 972,5 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A-13
559 537 zł
13 998,92 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A-18
559 537 zł
13 998,92 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A-9
559 900 zł
13 997,5 /m²
40.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A-41
565 061 zł
13 236,38 /m²
42.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-76
580 584 zł
12 437,52 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A-5
585 696 zł
13 263,04 /m²
44.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-113
610 370 zł
13 237,26 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-112
624 460 zł
13 110,64 /m²
47.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-119
629 275 zł
13 647,26 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B-122
629 275 zł
13 647,26 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A-6
635 500 zł
12 507,38 /m²
50.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-120
636 775 zł
13 632,52 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B-79
637 150 zł
13 599,79 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-114
638 775 zł
13 675,34 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-117
640 925 zł
13 721,37 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A-36
641 000 zł
12 615,62 /m²
50.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A-2
642 554 zł
12 939,07 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-121
649 025 zł
13 609,25 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A-27
649 954 zł
13 088,08 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A-32
649 954 zł
13 088,08 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B-116
651 325 zł
14 125,46 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-115
653 175 zł
13 696,27 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-83
656 425 zł
14 011,21 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-87
656 425 zł
14 011,21 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B-91
656 425 zł
14 011,21 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A-7
656 654 zł
13 223 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-84
658 911 zł
10 512,3 /m²
62.7 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A-22
662 754 zł
13 345,83 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A-17
666 854 zł
13 428,39 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B-118
666 925 zł
13 984,59 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B-131
670 230 zł
14 535,46 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A-1
670 339 zł
13 193,05 /m²
50.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B-125
672 230 zł
14 578,83 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B-134
672 230 zł
14 578,83 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B-128
674 380 zł
14 625,46 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B-126
678 030 zł
14 515,74 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B-129
678 030 zł
14 515,74 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B-132
678 160 zł
14 515,41 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B-95
679 850 zł
14 511,21 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B-99
679 850 zł
14 511,21 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B-107
679 980 zł
14 510,88 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B-123
680 030 zł
14 558,55 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B-135
680 160 zł
14 558,22 /m²
46.7 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B-137
681 730 zł
14 784,86 /m²
46.1 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B-110
684 130 zł
14 599,45 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B-103
685 950 zł
14 641,41 /m²
46.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B-97
689 374 zł
11 762,06 /m²
58.6 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B-127
690 770 zł
14 484,59 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B-130
690 770 zł
14 484,59 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B-124
694 920 zł
14 571,61 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B-133
696 870 zł
14 612,5 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B-136
707 720 zł
14 840,01 /m²
47.7 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
B-81
715 510 zł
12 207,98 /m²
58.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-85
715 510 zł
12 207,98 /m²
58.6 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B-93
748 965 zł
12 778,79 /m²
58.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B-105
755 615 zł
12 892,25 /m²
58.6 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
B-80
760 280 zł
12 129,55 /m²
62.7 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B-88
760 280 zł
12 129,55 /m²
62.7 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B-100
791 620 zł
12 629,55 /m²
62.7 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
B-92
791 620 zł
12 629,55 /m²
62.7 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B-96
791 620 zł
12 629,55 /m²
62.7 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B-104
802 420 zł
12 801,85 /m²
62.7 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
A-56
865 441 zł
12 654,5 /m²
68.4 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A-71
879 922 zł
12 866,23 /m²
68.4 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A-51
883 341 zł
12 916,23 /m²
68.4 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A-66
883 341 zł
12 916,23 /m²
68.4 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A-25
885 585 zł
12 633,17 /m²
70.1 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A-10
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A-15
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A-20
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A-30
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A-35
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A-40
903 485 zł
12 888,52 /m²
70.1 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Unii Lubelskiej 4?

Ceny mieszkań wahają się od 441 450 zł do 903 485 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji?

Termin oddania inwestycji przewidziano na IV kwartał 2026 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje tereny zielone, podziemne i naziemne miejsca postojowe, a także systemy zabezpieczeń.

Czy w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej?

Tak, przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się w odległości 100 m od inwestycji.

Ile mieszkań znajduje się w inwestycji?

W inwestycji znajduje się 96 lokali.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję Unii Lubelskiej 4 ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Poznaniu i okolicach. Specjalizuje się w budowie mieszkań o wysokiej jakości, z dbałością o detale oraz nowoczesne rozwiązania. W inwestycji zastosowano ekologiczne technologie, takie jak fotowoltaika, co świadczy o zaangażowaniu w zrównoważony rozwój. Deweloper stawia na komfort mieszkańców, oferując dodatkowe udogodnienia, takie jak klub mieszkańca oraz tereny rekreacyjne.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość