Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Rezydencja San Petrus

Sprawdzony Deweloper

Szymańskiego, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
210 400 zł
16 690 zł/m² średnio
58 dostępnych z 58 mieszkań
Zakres cen
210 400 zł – 1 237 700 zł
Metraż
13 – 72 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
58

O inwestycji

Rezydencja San Petrus oferuje lokale użytkowe w cenach od 210 400 zł (~45 000 €) do 1 237 700 zł (~265 000 €). Inwestycja, zlokalizowana w centrum Poznania, zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz licznych udogodnień.

Rezydencja San Petrus to wyjątkowa inwestycja w sercu Poznania, oferująca lokale użytkowe w cenach od 210 400 zł (~45 000 €) do 1 237 700 zł (~265 000 €). Inwestycja znajduje się przy ul. Szymańskiego, w prestiżowej lokalizacji, zapewniającej łatwy dostęp do miejskich udogodnień. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja kolejowa, co ułatwia komunikację z innymi częściami miasta. Rezydencja składa się z 58 lokali o powierzchni od 12,75 m² do 71,96 m², co czyni ją idealnym miejscem zarówno dla inwestorów, jak i dla osób poszukujących lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji. Termin oddania inwestycji planowany jest na IV kwartał 2025 roku.

Cechy inwestycji

Rezydencja San Petrus oferuje szereg udogodnień, w tym eleganckie części wspólne, cichą windę oraz dostęp do sauny i siłowni. Lokale użytkowe są dostępne w różnych metrażach, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Inwestycja zapewnia również miejsca postojowe zarówno naziemne, jak i garażowe, a teren jest zamknięty, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców.

Wyróżniki

  • Lokalizacja w centrum Poznania
  • Ceny od 210 400 zł do 1 237 700 zł
  • Różnorodne metraże lokali
  • Dostęp do sauny i siłowni
  • Zamknięty teren inwestycji
  • Miejsca postojowe naziemne i garażowe
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Eleganckie części wspólne

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Rezydencja San Petrus znajduje się w centrum Poznania, co gwarantuje mieszkańcom bliskość do licznych atrakcji miejskich. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a także stacja kolejowa, co ułatwia codzienne dojazdy. W pobliżu dostępne są również sklepy oraz inne usługi, co czyni tę lokalizację bardzo funkcjonalną.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja kolejowa

Odległość od centrum

Inwestycja znajduje się w centrum miasta

Udogodnienia w okolicy

nowoczesne apartamenty, eleganckie części wspólne, cicha winda, pakiet pod klucz, architektura w stylu klasycystycznym, sauna, siłownia, rowerownia, prestiżowa lokalizacja, łatwy dostęp do miejskich udogodnień

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

58 mieszkań·Dostępne: 58
Dostępne
0_5
210 400 zł
15 701,49 /m²
13.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
0_1
212 400 zł
15 698,45 /m²
13.5 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
4_4
222 800 zł
15 801,42 /m²
14.1 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
0_4
223 700 zł
15 698,25 /m²
14.3 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
3_5
224 400 zł
17 600 /m²
12.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
3_1
226 200 zł
17 603,11 /m²
12.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
2_1
237 900 zł
17 102,8 /m²
13.9 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
2_5
238 700 zł
17 098,85 /m²
14.0 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
0_14
245 300 zł
15 897,6 /m²
15.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2_4
251 900 zł
17 101,15 /m²
14.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
-1.12
274 900 zł
14 899,73 /m²
18.4 m²
Metraż
1
Pokoje
-1
Piętro
Dostępne
0_6
282 900 zł
15 699,22 /m²
18.0 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
-1.11
283 800 zł
14 897,64 /m²
19.1 m²
Metraż
1
Pokoje
-1
Piętro
Dostępne
0_3
285 400 zł
15 698,57 /m²
18.2 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
3_7
288 300 zł
17 600,73 /m²
16.4 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
3_8
289 500 zł
17 598,78 /m²
16.4 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
3_6
290 600 zł
17 601,45 /m²
16.5 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
-1.9
295 300 zł
14 899,09 /m²
19.8 m²
Metraż
1
Pokoje
-1
Piętro
Dostępne
1_8
295 800 zł
16 599,33 /m²
17.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
3_3
299 000 zł
17 598,59 /m²
17.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
1_7
299 800 zł
16 600,22 /m²
18.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
3_2
299 900 zł
17 599,77 /m²
17.0 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
1_6
302 600 zł
16 599,01 /m²
18.2 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
1_2
305 600 zł
16 599,67 /m²
18.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
0_12
308 900 zł
15 898,1 /m²
19.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
-1.1
313 900 zł
14 897,96 /m²
21.1 m²
Metraż
1
Pokoje
-1
Piętro
Dostępne
2_8
314 300 zł
17 100,11 /m²
18.4 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
2_6
318 400 zł
17 099,89 /m²
18.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
-1.13
318 600 zł
14 901,78 /m²
21.4 m²
Metraż
1
Pokoje
-1
Piętro
Dostępne
0_11
319 900 zł
15 899,6 /m²
20.1 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2_7
319 990 zł
17 102,62 /m²
18.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
2_3
320 100 zł
17 099,36 /m²
18.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
4_7
320 900 zł
15 800,1 /m²
20.3 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
0_9
321 300 zł
15 898,07 /m²
20.2 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
1_11
336 500 zł
16 799,8 /m²
20.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
1_9
338 400 zł
16 802,38 /m²
20.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
2_12
344 900 zł
17 401,61 /m²
19.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
0_10
347 900 zł
15 900,37 /m²
21.9 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2_11
354 100 zł
17 400,49 /m²
20.4 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
3_12
355 500 zł
17 900,3 /m²
19.9 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
2_9
359 500 zł
17 400,77 /m²
20.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
3_9
370 400 zł
17 902,37 /m²
20.7 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
1_13
374 000 zł
16 801,44 /m²
22.3 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
1_10
374 300 zł
16 799,82 /m²
22.3 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
1_14
393 100 zł
16 799,15 /m²
23.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
2_13
394 300 zł
17 400,71 /m²
22.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
2_10
396 200 zł
17 400,09 /m²
22.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
3_10
407 400 zł
17 899,82 /m²
22.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
3_13
407 400 zł
17 899,82 /m²
22.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
2_14
413 900 zł
17 398,07 /m²
23.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
4_5
414 500 zł
15 899,5 /m²
26.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
3_14
424 800 zł
17 901,39 /m²
23.7 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
-1.16
521 500 zł
14 900 /m²
35.0 m²
Metraż
2
Pokoje
-1
Piętro
Dostępne
1_15
633 700 zł
16 800,11 /m²
37.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
2_15
674 300 zł
17 401,29 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
3_15
694 000 zł
17 900,44 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
1_17
1 193 200 zł
16 599,89 /m²
71.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
2_18
1 237 700 zł
17 199,83 /m²
72.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny lokali w Rezydencji San Petrus?

Ceny lokali w Rezydencji San Petrus wahają się od 210 400 zł do 1 237 700 zł.

Kiedy planowane jest oddanie inwestycji do użytku?

Termin oddania inwestycji planowany jest na IV kwartał 2025 roku.

Jakie udogodnienia oferuje Rezydencja San Petrus?

Inwestycja oferuje m.in. saunę, siłownię, cichą windę oraz miejsca postojowe.

Czy teren inwestycji jest bezpieczny?

Tak, teren inwestycji jest zamknięty, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Jakie są metraże lokali w Rezydencji San Petrus?

Lokale mają powierzchnię od 12,75 m² do 71,96 m².

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za Rezydencję San Petrus ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w różnych miastach, w tym w Poznaniu. Specjalizuje się w budowie lokali użytkowych o wysokiej jakości, z dbałością o detale architektoniczne. Inwestycje są realizowane zgodnie z nowoczesnymi standardami budowlanymi, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo przyszłym użytkownikom.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość