Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

PHomes Domy prefabrykowane - Poznań

Sprawdzony Deweloper

Szarych Seregów, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
233 205 zł
3980 zł/m² średnio
21 dostępnych z 21 mieszkań
Zakres cen
233 205 zł – 794 100 zł
Metraż
41 – 204 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
21

O inwestycji

PHomes Domy prefabrykowane w Poznaniu oferują mieszkania w cenach od 233 205 zł (~50 000 €) do 794 100 zł (~170 000 €). Inwestycja składa się z 21 lokali o powierzchni od 40,89 m² do 203,85 m², a termin oddania mieszkań planowany jest na IV kwartał 2027 roku.

Inwestycja PHomes Domy prefabrykowane w Poznaniu to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych mieszkań w technologii prefabrykowanej. Ceny mieszkań wahają się od 233 205 zł (~50 000 €) do 794 100 zł (~170 000 €), co czyni tę ofertę atrakcyjną zarówno dla młodych ludzi, jak i rodzin. Mieszkania o powierzchni od 40,89 m² do 203,85 m² są dostępne w różnych układach, co pozwala na dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Termin oddania mieszkań planowany jest na IV kwartał 2027 roku, co daje możliwość zaplanowania przeprowadzki w dogodnym czasie. Warto podkreślić, że inwestycja znajduje się w Poznaniu, co zapewnia dostęp do licznych udogodnień miejskich oraz dogodnych połączeń komunikacyjnych. Deweloper stawia na jakość, oferując ekologiczne ogrzewanie oraz drzwi antywłamaniowe, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo mieszkańców.

Cechy inwestycji

Inwestycja PHomes Domy prefabrykowane wyróżnia się nowoczesnym podejściem do budownictwa. Mieszkania są wyposażone w ekologiczne ogrzewanie oraz drzwi antywłamaniowe, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Deweloper oferuje różnorodne układy mieszkań, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Budowa odbywa się w pełni kontrolowanych warunkach, co gwarantuje wysoką jakość wykonania.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 233 205 zł do 794 100 zł
  • Powierzchnie mieszkań od 40,89 m² do 203,85 m²
  • Termin oddania mieszkań: IV kwartał 2027
  • Ekologiczne ogrzewanie i drzwi antywłamaniowe
  • 21 lokali do wyboru

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto, które oferuje mieszkańcom wiele udogodnień. W okolicy inwestycji znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz tereny rekreacyjne. Dobre połączenia komunikacyjne zapewniają łatwy dostęp do centrum miasta oraz innych dzielnic. Mieszkańcy mogą korzystać z pobliskich szkół oraz placówek edukacyjnych, co czyni tę lokalizację idealną dla rodzin.

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

21 mieszkań·Dostępne: 21
Dostępne
P.17 Fjord
233 205 zł
5703,23 /m²
40.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.18 Alpha
308 660 zł
5523,62 /m²
55.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.10
356 800 zł
4252,68 /m²
83.9 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.7
361 221 zł
3827,71 /m²
94.4 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.19 Alpha Max
382 350 zł
4500,35 /m²
85.0 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.9
387 383 zł
3927,24 /m²
98.6 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.8
418 500 zł
2951,55 /m²
141.8 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.3
448 350 zł
3591,97 /m²
124.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.4
451 905 zł
2775,32 /m²
162.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.11
484 646 zł
3467,21 /m²
139.8 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.13
509 705 zł
4404,64 /m²
115.7 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.1
520 000 zł
2981,31 /m²
174.4 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.5
528 730 zł
3294,27 /m²
160.5 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.14
579 705 zł
4865,75 /m²
119.1 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.16 California
597 000 zł
3915,01 /m²
152.5 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.2
630 710 zł
3261,34 /m²
193.4 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.12
642 350 zł
3625 /m²
177.2 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.15
709 705 zł
3894,13 /m²
182.3 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.20
710 000 zł
3780,82 /m²
187.8 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.6
726 210 zł
3562,47 /m²
203.8 m²
Metraż
5
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
P.21
794 100 zł
5464,87 /m²
145.3 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji?

Ceny mieszkań w inwestycji PHomes wahają się od 233 205 zł do 794 100 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Termin oddania mieszkań planowany jest na IV kwartał 2027 roku.

Jakie są dostępne powierzchnie mieszkań?

Powierzchnie mieszkań wahają się od 40,89 m² do 203,85 m².

Jakie zabezpieczenia są w mieszkaniach?

Mieszkania wyposażone są w drzwi antywłamaniowe oraz ekologiczne ogrzewanie.

Ile lokali znajduje się w inwestycji?

W inwestycji znajduje się 21 lokali.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper specjalizuje się w budowie mieszkań w technologii prefabrykowanej, co pozwala na szybkie i efektywne realizacje projektów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów betonowych, inwestycje charakteryzują się trwałością oraz odpornością na trudne warunki atmosferyczne. Deweloper stawia na innowacyjne rozwiązania, co czyni jego projekty atrakcyjnymi na rynku.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość