Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2027

Wieża Jeżyce etap IV

Sprawdzony Deweloper

Janickiego, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
430 563 zł
13 126 zł/m² średnio
97 dostępnych z 97 mieszkań
Zakres cen
430 563 zł – 1 455 292 zł
Metraż
31 – 115 m²
Oddanie
IV kwartał 2027
Mieszkania
97

O inwestycji

Mieszkania w Wieża Jeżyce etap IV dostępne są w cenach od 430 563 zł (~92 000 €) do 1 455 292 zł (~310 000 €). Inwestycja, która powstaje w Poznaniu, oferuje lokale o powierzchni od 31,47 m² do 114,9 m², co czyni ją idealnym wyborem dla różnych grup nabywców.

Wieża Jeżyce etap IV to nowa inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 430 563 zł (~92 000 €) do 1 455 292 zł (~310 000 €). Inwestycja znajduje się w dzielnicy Jeżyce, zaledwie 3,5 km od centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do miejskich udogodnień. W okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia codzienne dojazdy. Mieszkania o powierzchni od 31,47 m² do 114,9 m² są dostępne w różnych układach, co sprawia, że oferta jest atrakcyjna zarówno dla singli, jak i rodzin. Termin oddania mieszkań przewidziano na IV kwartał 2027 roku. Inwestycja jest w budowie, co daje możliwość rezerwacji lokali na wczesnym etapie budowy.

Cechy inwestycji

Wieża Jeżyce etap IV to inwestycja, która oferuje szereg udogodnień, takich jak winda, rowerownie oraz komórki lokatorskie. Mieszkania będą wyposażone w system smart home, a także drzwi antywłamaniowe oraz videodomofon, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Ogrzewanie miejskie oraz podziemna hala garażowa to dodatkowe atuty, które zwiększają komfort mieszkańców.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 430 563 zł
  • Powierzchnie od 31,47 m² do 114,9 m²
  • Termin oddania IV kwartał 2027
  • Winda i rowerownie w budynku
  • System smart home
  • Podziemna hala garażowa
  • Bliskość komunikacji miejskiej
  • Tereny zielone w okolicy

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Dzielnica Jeżyce w Poznaniu to miejsce, które łączy w sobie bliskość do centrum oraz dostęp do licznych udogodnień. W odległości 400 m znajduje się przystanek autobusowy, a 350 m przystanek tramwajowy, co zapewnia wygodny transport. W okolicy dostępne są również sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz obiekty sportowe. Tereny zielone, takie jak Jezioro Rusałka i Park Adama Wodziczki, oferują mieszkańcom możliwość aktywnego wypoczynku.

Komunikacja

autobus 400 m, tramwaj 350 m

Odległość od centrum

3,5 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna inwestycja, wysoki standard wykończenia, winda, smart home, rowerownie, komórki lokatorskie, tereny zielone - Jezioro Rusałka, Park Adama Wodziczki; blisko centrum i komunikacji miejskiej - przystanki autobusowe i przystanki tramwajowe; w pobliżu znajdują się uczelnie, sklepy spożywcze, punkty usługowe i gastronomiczne, obiekty sportowe, paczkomaty

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

97 mieszkań·Dostępne: 97
Dostępne
GA 21
430 563 zł
13 681,71 /m²
31.5 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GB 103
435 078 zł
13 681,71 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GA 31
442 495 zł
14 060,85 /m²
31.5 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 113
447 135 zł
14 060,85 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 123
451 905 zł
14 210,85 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GA 51
451 936 zł
14 360,85 /m²
31.5 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GB 133
456 675 zł
14 360,85 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GA 61
458 230 zł
14 560,85 /m²
31.5 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 143
463 035 zł
14 560,85 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GA 71
464 524 zł
14 760,85 /m²
31.5 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GB 153
469 395 zł
14 760,85 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GA 36
471 809 zł
14 134,47 /m²
33.4 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GB 163
475 755 zł
14 960,85 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GA 26
477 000 zł
14 289,98 /m²
33.4 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GA 91
481 832 zł
15 310,85 /m²
31.5 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 56
483 492 zł
14 484,47 /m²
33.4 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 173
486 885 zł
15 310,85 /m²
31.8 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 46
487 014 zł
14 589,98 /m²
33.4 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GB 112
488 474 zł
12 154,12 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GA 5
491 716 zł
12 183,26 /m²
40.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
GA 66
500 366 zł
14 989,98 /m²
33.4 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GB 142
515 769 zł
12 833,26 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GA 86
518 725 zł
15 539,98 /m²
33.4 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GB 152
523 807 zł
13 033,26 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GA 54
526 008 zł
13 415,16 /m²
39.2 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 111
528 380 zł
13 147,05 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GA 44
530 146 zł
13 520,68 /m²
39.2 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GA 64
545 830 zł
13 920,68 /m²
39.2 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GB 172
552 162 zł
13 738,78 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GB 109
556 067 zł
13 022,65 /m²
42.7 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GB 108
561 030 zł
12 797,22 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GA 29
561 316 zł
14 348,56 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 151
563 713 zł
14 026,19 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 182
566 228 zł
14 088,78 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 39
567 184 zł
14 498,56 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GA 84
567 395 zł
14 470,68 /m²
39.2 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GB 161
571 751 zł
14 226,19 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GA 49
573 052 zł
14 648,56 /m²
39.1 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GB 118
577 294 zł
13 168,21 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 171
579 789 zł
14 426,19 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GB 128
583 870 zł
13 318,21 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GA 85
584 037 zł
14 470,68 /m²
40.4 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GB 138
590 446 zł
13 468,21 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GB 149
593 258 zł
13 893,64 /m²
42.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 181
593 855 zł
14 776,19 /m²
40.2 m²
Metraż
1
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GB 148
599 214 zł
13 668,21 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 158
607 982 zł
13 868,21 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GB 168
616 750 zł
14 068,21 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GB 178
632 094 zł
14 418,21 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 78
811 318 zł
13 047,89 /m²
62.2 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GB 166
828 498 zł
13 006,25 /m²
63.7 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GA 88
833 081 zł
13 397,89 /m²
62.2 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 59
839 726 zł
13 039,23 /m²
64.4 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 165
844 021 zł
13 489,23 /m²
62.6 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GA 12
853 637 zł
10 649,16 /m²
80.2 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GB 164
856 420 zł
13 043,26 /m²
65.7 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GA 60
859 676 zł
13 039,23 /m²
65.9 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GA 79
865 486 zł
13 439,23 /m²
64.4 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GB 175
865 921 zł
13 839,23 /m²
62.6 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 80
867 018 zł
13 150,58 /m²
65.9 m²
Metraż
3
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GA 70
872 862 zł
13 239,23 /m²
65.9 m²
Metraż
3
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GB 174
879 401 zł
13 393,26 /m²
65.7 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 22
883 055 zł
11 016,16 /m²
80.2 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GA 89
888 026 zł
13 789,23 /m²
64.4 m²
Metraż
3
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 32
895 079 zł
11 166,16 /m²
80.2 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GB 107
895 702 zł
11 776,26 /m²
76.1 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GB 117
923 616 zł
12 143,26 /m²
76.1 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 127
935 025 zł
12 293,26 /m²
76.1 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GB 96
945 266 zł
12 444,26 /m²
76.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
GB 104
947 824 zł
10 401,93 /m²
91.1 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GB 93
969 146 zł
10 635,93 /m²
91.1 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
GA 10
972 762 zł
10 635,93 /m²
91.5 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
GB 167
992 070 zł
13 043,26 /m²
76.1 m²
Metraż
4
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GB 114
1 007 629 zł
11 058,26 /m²
91.1 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GA 30
1 011 278 zł
11 058,26 /m²
91.5 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 177
1 018 691 zł
13 393,26 /m²
76.1 m²
Metraż
4
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GA 62
1 020 342 zł
12 728,82 /m²
80.2 m²
Metraż
4
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GB 124
1 021 297 zł
11 208,26 /m²
91.1 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GB 134
1 034 965 zł
11 358,26 /m²
91.1 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GA 72
1 036 374 zł
12 928,82 /m²
80.2 m²
Metraż
4
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GA 50
1 038 713 zł
11 358,26 /m²
91.5 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GA 82
1 064 430 zł
13 278,82 /m²
80.2 m²
Metraż
4
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GB 144
1 105 917 zł
12 136,93 /m²
91.1 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GB 110
1 259 674 zł
10 963,22 /m²
114.9 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GA 13
1 259 817 zł
10 978,8 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
GA 23
1 301 988 zł
11 346,3 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 120
1 319 135 zł
11 480,72 /m²
114.9 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
GB 130
1 319 135 zł
11 480,72 /m²
114.9 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GA 33
1 319 200 zł
11 496,3 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
GA 43
1 336 413 zł
11 646,3 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
GA 53
1 359 363 zł
11 846,3 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GA 63
1 382 313 zł
12 046,3 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
7
Piętro
Dostępne
GB 140
1 403 586 zł
12 215,72 /m²
114.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
GA 73
1 405 263 zł
12 246,3 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
8
Piętro
Dostępne
GB 150
1 409 332 zł
12 265,72 /m²
114.9 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
GA 83
1 445 425 zł
12 596,3 /m²
114.8 m²
Metraż
5
Pokoje
9
Piętro
Dostępne
GB 170
1 455 292 zł
12 665,72 /m²
114.9 m²
Metraż
5
Pokoje
8
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Wieża Jeżyce etap IV?

Ceny mieszkań w Wieża Jeżyce etap IV wahają się od 430 563 zł do 1 455 292 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań przewidziano na IV kwartał 2027 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania mają powierzchnię od 31,47 m² do 114,9 m².

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje m.in. windę, rowerownie, komórki lokatorskie oraz system smart home.

Czy są dostępne miejsca parkingowe?

Tak, na terenie inwestycji powstaną miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper, który realizuje Wieża Jeżyce etap IV, ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w różnych miastach. Specjalizuje się w budowie nowoczesnych osiedli, które łączą funkcjonalność z estetyką. Wysoka jakość materiałów budowlanych oraz dbałość o detale sprawiają, że inwestycje tego dewelopera cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców. Deweloper stawia na innowacyjne rozwiązania, co widać w zastosowaniu systemów inteligentnego domu.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość