Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2026

Esencja II

Sprawdzony Deweloper

Szyperska, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
420 175 zł
17 054 zł/m² średnio
90 dostępnych z 90 mieszkań
Zakres cen
420 175 zł – 2 251 398 zł
Metraż
25 – 119 m²
Oddanie
IV kwartał 2026
Mieszkania
90

O inwestycji

Apartamenty Esencja II to inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenach od 420 175 zł (~90 000 €) do 2 251 398 zł (~480 000 €). W budynku zaplanowano 90 lokali o powierzchni od 25,24 m² do 118,82 m², co sprawia, że oferta jest zróżnicowana i dostosowana do różnych potrzeb mieszkańców.

Apartamenty Esencja II to wyjątkowa inwestycja w sercu Poznania, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 420 175 zł (~90 000 €) do 2 251 398 zł (~480 000 €). W budynku zaplanowano 90 lokali o powierzchni od 25,24 m² do 118,82 m², co sprawia, że oferta jest idealna zarówno dla singli, jak i rodzin. Inwestycja znajduje się w centrum miasta, co zapewnia doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury oraz komunikacji. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwia codzienne dojazdy. Termin oddania mieszkań zaplanowano na IV kwartał 2026 roku, co daje możliwość zakupu lokalu w atrakcyjnej lokalizacji w nowoczesnym budynku.

Cechy inwestycji

Apartamenty Esencja II oferują szereg udogodnień, które podnoszą komfort życia. W budynku przewidziano podziemny parking z miejscami postojowymi oraz nowoczesne rozwiązania, takie jak system smart home. Mieszkania będą charakteryzować się doskonale oświetlonymi wnętrzami, a na parterze znajdą się rolety. Inwestycja zapewnia również bezpieczeństwo dzięki monitoringowi, domofonom oraz drzwiom antywłamaniowym.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 420 175 zł
  • Powierzchnie od 25,24 m² do 118,82 m²
  • Termin oddania: IV kwartał 2026
  • Podziemny parking
  • System smart home
  • Monitoring i ochrona
  • Doskonała lokalizacja w centrum Poznania
  • Bliskość komunikacji miejskiej

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Esencja II znajduje się w centrum Poznania, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do licznych udogodnień. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia poruszanie się po mieście. Mieszkańcy mogą korzystać z bliskości sklepów, restauracji oraz innych punktów usługowych. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie życie w tętniącym życiem mieście.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajduje się gęsta sieć przystanków autobusowych i tramwajowych oraz stacja kolejowa

Odległość od centrum

Inwestycja znajduje się w centrum miasta

Udogodnienia w okolicy

standard premium, doskonale oświetlone wnętrza, rolety do mieszkań na parterze, stojaki rowerowe, nowoczesna architektura, smart home, bliskość natury, świetny dostęp do miejskiej infrastruktury, dobrze skomunikowana z innymi częściami Poznania

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

90 mieszkań·Dostępne: 90
Dostępne
A2 100
420 175 zł
16 647,2 /m²
25.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 80
447 721 zł
17 502,78 /m²
25.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 28
455 652 zł
15 535,36 /m²
29.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 87
462 626 zł
16 647,2 /m²
27.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 81
472 759 zł
18 423,98 /m²
25.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 13
473 606 zł
16 153 /m²
29.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 67
474 370 zł
17 941,39 /m²
26.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 14
485 398 zł
16 153 /m²
30.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 43
485 499 zł
16 553 /m²
29.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 44
497 418 zł
16 553 /m²
30.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 8
502 989 zł
17 531,86 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 9
510 703 zł
17 531,86 /m²
29.1 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 23
513 453 zł
17 896,59 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 25
514 237 zł
17 072,93 /m²
30.1 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A2 105
518 582 zł
18 884,98 /m²
27.5 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 38
519 010 zł
18 096,59 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A2 98
520 346 zł
17 531,86 /m²
29.7 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 40
520 433 zł
17 272,93 /m²
30.1 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1 24
521 328 zł
17 896,59 /m²
29.1 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 53
524 929 zł
18 296,59 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A2 109
525 296 zł
16 847,2 /m²
31.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 97
526 131 zł
17 531,86 /m²
30.0 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 55
526 459 zł
17 472,93 /m²
30.1 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A1 39
527 154 zł
18 096,59 /m²
29.1 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A2 114
528 750 zł
17 211,93 /m²
30.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 107
532 960 zł
17 896,59 /m²
29.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 54
532 980 zł
18 296,59 /m²
29.1 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A2 106
539 045 zł
17 896,59 /m²
30.1 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A2 118
539 327 zł
17 561,93 /m²
30.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 65
556 718 zł
18 005,12 /m²
30.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 5
556 766 zł
17 099,7 /m²
32.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 20
566 711 zł
17 405,12 /m²
32.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 86
593 809 zł
16 708,2 /m²
35.5 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 21
609 527 zł
17 405,12 /m²
35.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 36
618 668 zł
17 666,12 /m²
35.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 115
620 856 zł
17 622,93 /m²
35.2 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A1 51
623 713 zł
17 805,12 /m²
35.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 49
638 403 zł
16 294,11 /m²
39.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 3
645 499 zł
16 267,61 /m²
39.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 35
646 460 zł
17 605,12 /m²
36.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 34
655 201 zł
16 693,03 /m²
39.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 50
657 295 zł
17 866,12 /m²
36.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A1 33
665 554 zł
16 773,03 /m²
39.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 7
671 847 zł
17 099,7 /m²
39.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 48
673 829 zł
16 973,03 /m²
39.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 22
686 244 zł
17 466,12 /m²
39.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 2
686 656 zł
16 267,61 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A2 93
691 170 zł
17 099,7 /m²
40.4 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 37
694 102 zł
17 666,12 /m²
39.3 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1 62
696 965 zł
17 972,29 /m²
38.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 52
701 960 zł
17 866,12 /m²
39.3 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A2 88
704 191 zł
16 600,45 /m²
42.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 32
707 990 zł
16 773,03 /m²
42.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 101
709 589 zł
16 467,61 /m²
43.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 1
710 081 zł
16 267,61 /m²
43.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A2 94
712 203 zł
17 099,7 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A2 89
715 945 zł
16 766,87 /m²
42.7 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 16
718 811 zł
16 467,61 /m²
43.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 47
719 006 zł
17 034,03 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A2 82
725 837 zł
18 064,64 /m²
40.2 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 96
726 566 zł
17 099,7 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A2 110
727 062 zł
16 834,03 /m²
43.2 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A2 84
728 366 zł
18 064,64 /m²
40.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 31
732 143 zł
16 773,03 /m²
43.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 83
750 225 zł
18 064,64 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 85
765 941 zł
18 064,64 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 66
839 583 zł
17 901,55 /m²
46.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 103
904 743 zł
16 304,62 /m²
55.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 12
944 017 zł
15 080,15 /m²
62.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 68
950 888 zł
17 329,83 /m²
54.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 27
962 649 zł
15 382,7 /m²
62.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 42
975 321 zł
15 582,7 /m²
62.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 90
986 791 zł
14 619,13 /m²
67.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 11
990 012 zł
15 117 /m²
65.5 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 26
1 013 724 zł
15 479,07 /m²
65.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 41
1 026 822 zł
15 679,07 /m²
65.5 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1 56
1 035 925 zł
15 818,07 /m²
65.5 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 117
1 061 456 zł
17 106,46 /m²
62.0 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A1 74
1 136 957 zł
16 152,25 /m²
70.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 113
1 180 882 zł
16 747,72 /m²
70.5 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1 15
1 292 599 zł
15 096,93 /m²
85.6 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
A1 30
1 309 876 zł
15 296,93 /m²
85.6 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A1 69
1 340 215 zł
16 681,79 /m²
80.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 45
1 341 646 zł
15 666,11 /m²
85.6 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
A1 60
1 360 043 zł
15 866,11 /m²
85.7 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A1 72
1 544 031 zł
18 996,45 /m²
81.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 75
1 547 917 zł
16 014,04 /m²
96.7 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A2 116
1 564 889 zł
17 586,97 /m²
89.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A1 79
1 650 362 zł
19 420,59 /m²
85.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A2 104
2 251 398 zł
18 947,97 /m²
118.8 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Esencja II?

Ceny mieszkań w inwestycji Esencja II wahają się od 420 175 zł do 2 251 398 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań zaplanowano na IV kwartał 2026 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w inwestycji mają powierzchnię od 25,24 m² do 118,82 m².

Czy w inwestycji są miejsca parkingowe?

Tak, w inwestycji przewidziano podziemny parking z miejscami postojowymi.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje m.in. system smart home, monitoring, rolety do mieszkań na parterze oraz stojaki rowerowe.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zrealizował wiele projektów w różnych lokalizacjach, w tym w Poznaniu. Jego podejście do budownictwa opiera się na nowoczesnej architekturze oraz wysokich standardach wykonania. Inwestycje są projektowane z myślą o komforcie mieszkańców, a także z dbałością o detale, co potwierdzają liczne zrealizowane projekty oraz pozytywne opinie klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość