Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Gwarna8

Sprawdzony Deweloper

Gwarna, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
588 400 zł
15 461 zł/m² średnio
17 dostępnych z 17 mieszkań
Zakres cen
588 400 zł – 1 701 000 zł
Metraż
26 – 106 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
17

O inwestycji

Gwarna8 to inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenie od 588 400 zł (~130 000 €) do 1 701 000 zł (~370 000 €). W budynku znajduje się winda, co zapewnia wygodny dostęp do wszystkich kondygnacji.

Gwarna8 to nowa inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 588 400 zł (~130 000 €) do 1 701 000 zł (~370 000 €). Inwestycja znajduje się w centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do licznych atrakcji oraz udogodnień. W pobliżu znajdują się tereny zielone, takie jak Park Mickiewicza oraz Ogród Zamkowy im. Ofiar Katynia i Sybiru. Dodatkowo, w okolicy mieszczą się uczelnie wyższe, takie jak Uniwersytet im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytet Ekonomiczny, co czyni tę lokalizację idealną dla studentów oraz młodych profesjonalistów. Gwarna8 to inwestycja, która łączy komfort z dogodną lokalizacją, oferując mieszkania o powierzchni od 25,77 m² do 106,17 m². W budynku znajdują się udogodnienia, takie jak winda oraz dostęp do terenów zielonych, co podnosi komfort życia mieszkańców.

Cechy inwestycji

Gwarna8 to nowoczesny budynek, w którym znajduje się 17 mieszkań o powierzchni od 25,77 m² do 106,17 m². W inwestycji przewidziano udogodnienia, takie jak winda oraz dostęp do terenów zielonych. Mieszkania są dostępne w standardzie deweloperskim, co pozwala na ich indywidualne wykończenie według preferencji przyszłych mieszkańców. Ogrzewanie gazowe zapewnia komfort cieplny przez cały rok.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 588 400 zł
  • Powierzchnie od 25,77 m² do 106,17 m²
  • Winda w budynku
  • Blisko komunikacji miejskiej
  • Tereny zielone w pobliżu
  • Standard deweloperski
  • Doskonała lokalizacja w centrum Poznania
  • Wsparcie po zakończeniu budowy

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Gwarna8 znajduje się w sercu Poznania, w dzielnicy Stare Miasto. W odległości 300 m znajduje się przystanek tramwajowy, a 450 m przystanek autobusowy, co zapewnia doskonałą komunikację z innymi częściami miasta. W okolicy znajdują się liczne tereny zielone, takie jak Park Mickiewicza oraz Ogród Zamkowy im. Ofiar Katynia i Sybiru, które oferują mieszkańcom możliwość relaksu na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w pobliżu mieszczą się uczelnie wyższe, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla studentów.

Komunikacja

tramwaj 300 m, autobus 450 m

Odległość od centrum

Inwestycja znajduje się w centrum miasta

Udogodnienia w okolicy

winda, blisko komunikacji i centrum, tereny zielone - w pobliżu Park Mickiewicza i Ogród Zamkowy im. Ofiar Katynia i Sybiru, w okolicy znajdują się takie uczelnie jak Uniwersytet im. Adama Mickiewicza czy Uniwersytet Ekonomiczny; Teatr Polski oraz rozbudowana strefa gastronomiczna

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

17 mieszkań·Dostępne: 17
Dostępne
8/4.1
588 400 zł
15 180,6 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
8/4.2
633 000 zł
15 289,86 /m²
41.4 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
8/0.4
693 200 zł
14 190,38 /m²
48.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
8/2.2
709 200 zł
16 500,7 /m²
43.0 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
8/3.2
730 100 zł
16 939,68 /m²
43.1 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
8/4.3
761 300 zł
15 180,46 /m²
50.1 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
8/3.6
776 500 zł
15 620,6 /m²
49.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
8/0.5
828 300 zł
13 860,44 /m²
59.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
8/2.3
848 500 zł
16 389,8 /m²
51.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
8/1.5
855 600 zł
14 708,61 /m²
58.2 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
8/3.3
860 300 zł
16 829,03 /m²
51.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
8/2.5
898 100 zł
14 923,56 /m²
60.2 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
8/4.4
1 021 800 zł
14 960,47 /m²
68.3 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
8/1.4
1 027 900 zł
15 232,66 /m²
67.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
8/2.4
1 044 600 zł
15 452,66 /m²
67.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
8/3.4
1 050 200 zł
15 563,13 /m²
67.5 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
8/3.5
1 701 000 zł
16 021,47 /m²
106.2 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Gwarna8?

Ceny mieszkań w Gwarna8 wahają się od 588 400 zł do 1 701 000 zł.

Jakie są metraże mieszkań w Gwarna8?

Mieszkania w Gwarna8 mają powierzchnię od 25,77 m² do 106,17 m².

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Mieszkania w Gwarna8 są planowane do oddania do użytku w I kwartale 2025 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja Gwarna8?

Inwestycja Gwarna8 oferuje windy oraz dostęp do terenów zielonych.

Gdzie znajduje się najbliższy przystanek komunikacji miejskiej?

Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się 300 m od inwestycji, a przystanek autobusowy 450 m.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za inwestycję Gwarna8 ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Poznaniu. Specjalizuje się w budowie mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach, kładąc duży nacisk na jakość wykonania oraz komfort przyszłych mieszkańców. Inwestycje są realizowane zgodnie z obowiązującymi standardami budowlanymi, co zapewnia trwałość i bezpieczeństwo budynków. Deweloper dba o zadowolenie klientów, oferując wsparcie po zakończeniu budowy.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość