Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Harmony Antoninek

Sprawdzony Deweloper

Władymira, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
471 636 zł
15 877 zł/m² średnio
30 dostępnych z 30 mieszkań
Zakres cen
471 636 zł – 884 196 zł
Metraż
29 – 74 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
30

O inwestycji

Harmony Antoninek to inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenach od 471 636 zł (~100 000 €) do 884 196 zł (~190 000 €). W ramach projektu powstaje 30 lokali o powierzchni od 28,61 m² do 73,99 m², co czyni ją atrakcyjną dla różnych grup nabywców.

Harmony Antoninek to nowa inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenach od 471 636 zł (~100 000 €) do 884 196 zł (~190 000 €). Inwestycja składa się z 30 lokali o powierzchni od 28,61 m² do 73,99 m², co czyni ją idealnym wyborem dla singli, par oraz rodzin. Zlokalizowana w Antoninku, w pobliżu sieci przystanków komunikacji miejskiej, zapewnia łatwy dostęp do centrum Poznania, oddalonego o 6,8 km. Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz kameralnym charakterem, co sprzyja prywatności mieszkańców. Warto zwrócić uwagę na bliskość do stacji kolejowej Poznań Antoninek, co ułatwia codzienne dojazdy. Inwestycja jest w budowie, a termin oddania lokali do użytku przewidziano na 2026 rok.

Cechy inwestycji

Osiedle Harmony Antoninek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz kameralnym charakterem. Mieszkania wyposażone są w elektrycznie sterowane rolety, a na terenie inwestycji powstaną naziemne miejsca postojowe. Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo. Dodatkowo, mieszkańcy będą mieli dostęp do zielonej przestrzeni oraz zadaszonej wiaty rowerowej.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 471 636 zł do 884 196 zł
  • Powierzchnie mieszkań od 28,61 m² do 73,99 m²
  • Ogrodzone osiedle z monitoringiem
  • Bliskość do stacji kolejowej Poznań Antoninek
  • Zielona przestrzeń na terenie inwestycji
  • Elektrycznie sterowane rolety w mieszkaniach
  • Naziemne miejsca postojowe
  • Kameralne osiedle w atrakcyjnej lokalizacji

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Harmony Antoninek znajduje się w Antoninku, w Poznaniu, zaledwie 6,8 km od centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w tym stacja kolejowa Poznań Antoninek, co zapewnia wygodny dostęp do reszty miasta. Okolica oferuje również dostęp do miejskiej infrastruktury, co czyni to miejsce komfortowym do życia.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajduje się sieć przystanków autobusowych, tramwajowych i stacja kolejowa Poznań Antoninek

Odległość od centrum

6,8 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, kameralne osiedle, wysoki standard wykończenia, zapewniona prywatność i bezpieczeństwo mieszkańców, zielona przestrzeń, elektrycznie sterowane rolety, zadaszona wiata rowerowa, blisko komunikacji miejskiej, pełny dostęp do miejskiej infrastruktury

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

30 mieszkań·Dostępne: 30
Dostępne
28
471 636 zł
16 485,01 /m²
28.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
19
472 272 zł
16 501,47 /m²
28.6 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
31
472 428 zł
16 501,15 /m²
28.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
16
497 196 zł
17 378,4 /m²
28.6 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
11
622 500 zł
15 601,5 /m²
39.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
17
630 938 zł
15 400 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
29
635 035 zł
15 500 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
10
642 647 zł
15 685,79 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
2
647 016 zł
15 788,58 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
13
652 641 zł
15 929,73 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
22
652 641 zł
15 929,73 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
34
656 738 zł
16 029,73 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
23
661 197 zł
16 575,51 /m²
39.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
35
666 506 zł
16 708,6 /m²
39.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
3
669 081 zł
15 100 /m²
44.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
14
677 943 zł
15 300 /m²
44.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
33
682 220 zł
15 400 /m²
44.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
26
682 374 zł
15 400 /m²
44.3 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
25
684 698 zł
16 712,18 /m²
41.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
9
692 628 zł
15 642,01 /m²
44.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
21
703 023 zł
15 866,01 /m²
44.3 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
1
793 117 zł
15 391,36 /m²
51.5 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
12
809 664 zł
15 700,29 /m²
51.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
24
816 561 zł
15 772,86 /m²
51.8 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
18
835 935 zł
15 787,25 /m²
53.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
30
844 156 zł
15 885,51 /m²
53.1 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
20
852 822 zł
15 300 /m²
55.7 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
32
858 088 zł
15 400 /m²
55.7 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
15
878 622 zł
15 762,86 /m²
55.7 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
27
884 196 zł
15 862,86 /m²
55.7 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Harmony Antoninek?

Ceny mieszkań w Harmony Antoninek wahają się od 471 636 zł do 884 196 zł.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Harmony Antoninek mają powierzchnię od 28,61 m² do 73,99 m².

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Mieszkania w inwestycji Harmony Antoninek mają być oddane do użytku w 2026 roku.

Czy inwestycja jest ogrodzona?

Tak, teren osiedla Harmony Antoninek będzie ogrodzony, co zapewni mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje m.in. elektrycznie sterowane rolety, zadaszoną wiatę rowerową oraz naziemne miejsca postojowe.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper, który realizuje inwestycję Harmony Antoninek, ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w różnych lokalizacjach. Jego podejście do budownictwa koncentruje się na tworzeniu funkcjonalnych i komfortowych przestrzeni mieszkalnych. Inwestycje charakteryzują się wysokimi standardami budowlanymi oraz dbałością o detale, co przekłada się na zadowolenie mieszkańców.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość