Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: I kwartał 2027

Maków Polnych - Poznań

Sprawdzony Deweloper

Maków Polnych, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
365 750 zł
12 266 zł/m² średnio
72 dostępnych z 72 mieszkań
Zakres cen
365 750 zł – 1 200 000 zł
Metraż
0 – 88 m²
Oddanie
I kwartał 2027
Mieszkania
72

O inwestycji

Inwestycja Maków Polnych w Poznaniu oferuje mieszkania w cenach od 365 750 zł do 1 200 000 zł (około 80 000 € do 260 000 €). To kameralne osiedle, które zapewnia komfort i nowoczesne rozwiązania, a także bliskość do terenów zielonych oraz pełnej infrastruktury.

Inwestycja Maków Polnych w Poznaniu to doskonała propozycja dla osób szukających nowoczesnych mieszkań w atrakcyjnej lokalizacji. Ceny lokali wahają się od 365 750 zł do 1 200 000 zł (około 80 000 € do 260 000 €). Osiedle składa się z 72 mieszkań o powierzchni 88,42 m², które będą gotowe do zamieszkania w I kwartale 2027 roku. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz tereny zielone, takie jak park Żurawiniec. Dodatkowo, bliskość Kampusu Morasko Uniwersytetu Adama Mickiewicza czyni tę lokalizację idealną dla studentów oraz młodych profesjonalistów. Mieszkania w tej kameralnej inwestycji charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia, co z pewnością przyciągnie różnorodne grupy nabywców.

Cechy inwestycji

Inwestycja Maków Polnych wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia. Mieszkania są wyposażone w cichobieżne windy, a na terenie osiedla znajdują się miejsca postojowe oraz przestrzenie na rowery. Deweloper zadbał również o tereny zielone oraz plac zabaw dla dzieci, co sprzyja rodzinnemu stylowi życia.

Wyróżniki

  • Atrakcyjne ceny mieszkań od 365 750 zł
  • Kameralne osiedle z 72 lokalami
  • Bliskość do Kampusu Morasko UAM
  • Nowoczesna architektura
  • Cichobieżne windy
  • Miejsca postojowe dla mieszkańców
  • Tereny zielone i plac zabaw
  • Termin oddania: I kwartał 2027

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Osiedle Maków Polnych znajduje się w Poznaniu, w bliskim sąsiedztwie parku Żurawiniec oraz Kampusu Morasko Uniwersytetu Adama Mickiewicza. W okolicy dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługowa, co czyni tę lokalizację wygodną dla mieszkańców. Transport publiczny jest dobrze rozwinięty, a najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości 650 m, co ułatwia codzienne dojazdy.

Komunikacja

Autobus 650 m

Odległość od centrum

8 km

Udogodnienia w okolicy

kameralna inwestycja, nowoczesna architektura; wysoki standard inwestycji; miejsca na rowery, w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w bezpośrednim sąsiedztwie; plac zabaw dla dzieci, cichobieżne windy, blisko tereny zielone - park Żurawiniec oraz tereny nadwarciańskie, w okolicy znajduje się Kampus Morasko Uniwersytetu Adama Mickiewicza

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

72 mieszkań·Dostępne: 72
Dostępne
A/A1.M-06
365 750 zł
12 500 /m²
29.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-01
375 000 zł
13 847,86 /m²
27.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-11
385 000 zł
13 157,89 /m²
29.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-08
399 000 zł
11 511,83 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-08
429 000 zł
12 345,32 /m²
34.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-08
429 000 zł
12 377,38 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-08
429 000 zł
12 377,38 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-13
435 000 zł
12 517,99 /m²
34.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-13
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-13
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-13
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-17
435 000 zł
12 550,49 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-03
439 000 zł
12 633,09 /m²
34.8 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-03
439 000 zł
12 662,24 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-17
439 000 zł
12 665,9 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-03
439 000 zł
12 662,24 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-03
439 000 zł
12 662,24 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-11
441 845 zł
10 768,83 /m²
41.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-17
445 000 zł
12 839,01 /m²
34.7 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-10
446 121 zł
11 700 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-15
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-15
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-19
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-15
449 934 zł
11 800 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-06
458 735 zł
11 593 /m²
39.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-10
461 373 zł
12 100 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-11
462 724 zł
11 693,81 /m²
39.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-05
465 186 zł
12 200 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-06
467 742 zł
11 400 /m²
41.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-01
468 000 zł
12 000 /m²
39.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-05
468 999 zł
12 300 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-19
468 999 zł
12 300 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-05
472 812 zł
12 400 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-06
474 691 zł
11 996,23 /m²
39.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-01
486 658 zł
12 298,66 /m²
39.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-11
486 658 zł
12 298,66 /m²
39.6 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-10
487 308 zł
12 780,17 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-10
490 684 zł
12 200 /m²
40.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-01
494 636 zł
12 400 /m²
39.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-15
498 728 zł
12 400 /m²
40.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-19
498 747 zł
13 080,17 /m²
38.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-05
500 000 zł
12 431,63 /m²
40.2 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-07
530 150 zł
11 500 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-07
530 150 zł
11 500 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-12
534 760 zł
11 600 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-07
534 760 zł
11 600 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-12
534 760 zł
11 600 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-09
537 732 zł
11 700 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-09
546 924 zł
11 900 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-14
551 520 zł
12 000 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-14
551 520 zł
12 000 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-02
553 200 zł
12 000 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-18
556 116 zł
12 100 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-09
556 116 zł
12 100 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-14
560 712 zł
12 200 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-04
560 712 zł
12 200 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-18
560 712 zł
12 200 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-02
562 420 zł
12 200 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-18
565 308 zł
12 300 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-04
569 904 zł
12 400 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-04
569 904 zł
12 400 /m²
46.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-12
571 640 zł
12 400 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-02
580 860 zł
12 600 /m²
46.1 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-07
599 000 zł
11 745,1 /m²
51.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-12
599 000 zł
11 745,1 /m²
51.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-09
606 144 zł
12 300 /m²
49.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-14
606 144 zł
12 300 /m²
49.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-04
620 928 zł
12 600 /m²
49.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
A/A1.M-02
632 400 zł
12 400 /m²
51.0 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B1/B1.M-16
1 200 000 zł
13 740,98 /m²
87.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
B2/B2.M-16
1 200 000 zł
13 740,98 /m²
87.3 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C/C.M-16
1 200 000 zł
13 571,59 /m²
88.4 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w inwestycji Maków Polnych?

Ceny mieszkań w inwestycji Maków Polnych wahają się od 365 750 zł do 1 200 000 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Mieszkania w inwestycji Maków Polnych będą gotowe do zamieszkania w I kwartale 2027 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje m.in. cichobieżne windy, miejsca postojowe, plac zabaw oraz tereny zielone.

Czy w pobliżu znajdują się tereny zielone?

Tak, w pobliżu znajduje się park Żurawiniec oraz tereny nadwarciańskie.

Jakie są metraże mieszkań w tej inwestycji?

Powierzchnia mieszkań w inwestycji Maków Polnych wynosi 88,42 m².

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący inwestycję Maków Polnych ma na swoim koncie wiele udanych projektów w regionie. Specjalizuje się w budowie kameralnych osiedli, które łączą nowoczesne rozwiązania z dbałością o detale. Dzięki zastosowaniu gazowego ogrzewania oraz systemów zabezpieczeń, mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem. Deweloper stawia na jakość wykonania oraz terminowość realizacji, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość