Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: II kwartał 2026

Naramowicka 100

Sprawdzony Deweloper

Naramowicka, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
328 233 zł
11 502 zł/m² średnio
138 dostępnych z 154 mieszkań
Zakres cen
328 233 zł – 1 590 563 zł
Metraż
27 – 155 m²
Oddanie
II kwartał 2026
Mieszkania
154

O inwestycji

Naramowicka 100 to inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenach od 328 233 zł (~70 000 €) do 1 590 563 zł (~340 000 €). Z terminem oddania w II kwartale 2026 roku, inwestycja zapewnia komfortowe warunki życia w bliskiej odległości od centrum.

Inwestycja Naramowicka 100 w Poznaniu oferuje mieszkania w atrakcyjnych cenach od 328 233 zł (~70 000 €) do 1 590 563 zł (~340 000 €). Zlokalizowana zaledwie 4,7 km od centrum miasta, inwestycja zapewnia doskonałe skomunikowanie z innymi częściami Poznania, dzięki bliskości przystanków autobusowych, tramwajowych oraz stacji kolejowej. Naramowicka 100 to idealna propozycja dla osób poszukujących nowego mieszkania w rozwijającej się okolicy, jak również dla inwestorów. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 26,85 m² do 155,38 m², co pozwala na dopasowanie do różnych potrzeb mieszkańców. Termin oddania inwestycji przewidziano na II kwartał 2026 roku, co daje możliwość wcześniejszego planowania przeprowadzki lub inwestycji. Warto zwrócić uwagę na dostępne udogodnienia, takie jak winda, komórki lokatorskie oraz zielona przestrzeń, które podnoszą komfort codziennego życia.

Cechy inwestycji

Naramowicka 100 oferuje szereg udogodnień, które zwiększają komfort mieszkańców. W budynku znajdą się windy, komórki lokatorskie oraz zielona przestrzeń, idealna do relaksu. Mieszkania będą wyposażone w system ogrzewania CO miejskiego oraz zabezpieczenia takie jak domofon i drzwi antywłamaniowe. Na terenie inwestycji powstanie hala garażowa oraz naziemne miejsca postojowe, co zapewni wygodę mieszkańcom.

Wyróżniki

  • Ceny mieszkań od 328 233 zł (~70 000 €)
  • Termin oddania: II kwartał 2026
  • Blisko centrum Poznania (4,7 km)
  • Winda i komórki lokatorskie
  • Zielona przestrzeń na terenie inwestycji
  • Hala garażowa i miejsca postojowe
  • Mieszkania od 26,85 m² do 155,38 m²
  • Doskonałe skomunikowanie z miastem

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Naramowicka 100 znajduje się w Poznaniu, w dzielnicy Stare Winogrady. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Odległość do centrum miasta wynosi zaledwie 4,7 km, co czyni tę lokalizację atrakcyjną dla osób pracujących w centrum. W okolicy znajdują się również sklepy oraz inne miejskie udogodnienia, co podnosi komfort codziennego życia.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe oraz stacja kolejowa

Odległość od centrum

4,7 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesne mieszkania, winda, komórki lokatorskie, zielona przestrzeń, doskonała lokalizacja, świetne skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta, blisko centrum miasta, łatwy dostęp do miejskich udogodnień

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

154 mieszkań·Dostępne: 138·Rezerwacja: 16
Dostępne
A 1.06
328 233 zł
12 224,7 /m²
26.9 m²
Metraż
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
D 3.03
361 189 zł
12 563,1 /m²
28.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 1.07
427 670 zł
12 013,2 /m²
35.6 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 0.07
430 609 zł
12 140,1 /m²
35.5 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D 2.07
432 188 zł
12 140,1 /m²
35.6 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 3.07
436 705 zł
12 267 /m²
35.6 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 5.07
445 740 zł
12 520,8 /m²
35.6 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
C 1.08
461 667 zł
12 013,2 /m²
38.4 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 1.08
461 908 zł
12 013,2 /m²
38.5 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 0.08
463 995 zł
12 140,1 /m²
38.2 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 0.08
465 694 zł
12 140,1 /m²
38.4 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 1.07
466 112 zł
12 013,2 /m²
38.8 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 2.08
466 544 zł
12 140,1 /m²
38.4 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 2.08
466 787 zł
12 140,1 /m²
38.5 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 1.11
469 274 zł
12 097,8 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 2.07
471 036 zł
12 140,1 /m²
38.8 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 0.07
471 279 zł
12 140,1 /m²
38.8 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 3.08
471 421 zł
12 267 /m²
38.4 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 3.08
471 666 zł
12 267 /m²
38.5 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Rezerwacja
C 0.11
472 240 zł
12 224,7 /m²
38.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 2.11
474 196 zł
12 224,7 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 3.07
475 960 zł
12 267 /m²
38.8 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 4.08
476 298 zł
12 393,9 /m²
38.4 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 4.08
476 545 zł
12 393,9 /m²
38.5 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 3.11
479 119 zł
12 351,6 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 4.07
480 883 zł
12 393,9 /m²
38.8 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 5.08
481 174 zł
12 520,8 /m²
38.4 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
D 5.08
481 425 zł
12 520,8 /m²
38.5 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
C 4.11
484 041 zł
12 478,5 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 5.07
485 807 zł
12 520,8 /m²
38.8 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Rezerwacja
C 5.11
488 963 zł
12 605,4 /m²
38.8 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
D 0.02
501 358 zł
12 309,3 /m²
40.7 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 0.16
508 340 zł
11 632,5 /m²
43.7 m²
Metraż
1
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
C 0.17
510 068 zł
12 055,5 /m²
42.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
D 4.06
522 930 zł
12 816,9 /m²
40.8 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Rezerwacja
B 1.04
562 587 zł
11 801,7 /m²
47.7 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 0.16
573 360 zł
12 055,5 /m²
47.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
C 0.13
609 196 zł
11 421 /m²
53.3 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D 0.09
657 078 zł
11 167,2 /m²
58.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 0.09
672 697 zł
11 421 /m²
58.9 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
D 6.02
688 957 zł
12 013,2 /m²
57.4 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Rezerwacja
C 6.02
718 444 zł
12 520,8 /m²
57.4 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Rezerwacja
D 0.03
764 385 zł
11 294,1 /m²
67.7 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 0.05
840 027 zł
10 998 /m²
76.4 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 0.03
841 787 zł
10 998 /m²
76.5 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
D 0.04
846 250 zł
11 167,2 /m²
75.8 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D 0.05
857 194 zł
11 167,2 /m²
76.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D 6.06
866 785 zł
11 759,4 /m²
73.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
C 2.06
867 203 zł
11 632,5 /m²
74.5 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Rezerwacja
C 3.06
876 663 zł
11 759,4 /m²
74.5 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 6.05
882 970 zł
11 844 /m²
74.5 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 6.05
889 577 zł
12 013,2 /m²
74.0 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Rezerwacja
C 5.06
895 584 zł
12 013,2 /m²
74.5 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
C 6.06
908 079 zł
11 844 /m²
76.7 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 6.04
912 042 zł
12 013,2 /m²
75.9 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 1.09
925 761 zł
11 167,2 /m²
82.9 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 1.09
931 987 zł
11 251,8 /m²
82.8 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 2.09
936 281 zł
11 294,1 /m²
82.9 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 2.09
942 498 zł
11 378,7 /m²
82.8 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 6.09
943 276 zł
12 013,2 /m²
78.5 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 6.09
943 997 zł
12 013,2 /m²
78.6 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 3.09
946 801 zł
11 421 /m²
82.9 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 3.09
953 009 zł
11 505,6 /m²
82.8 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 4.09
957 321 zł
11 547,9 /m²
82.9 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 4.09
963 520 zł
11 632,5 /m²
82.8 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 0.10
967 036 zł
10 913,4 /m²
88.6 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D 5.09
967 841 zł
11 674,8 /m²
82.9 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
C 5.09
974 031 zł
11 759,4 /m²
82.8 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
D 0.10
975 853 zł
10 998 /m²
88.7 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
C 6.07
981 039 zł
11 844 /m²
82.8 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
C 0.15
987 180 zł
11 167,2 /m²
88.4 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
D 6.07
995 894 zł
12 013,2 /m²
82.9 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
C 0.04
1 009 053 zł
10 913,4 /m²
92.5 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
D 0.01
1 015 445 zł
10 998 /m²
92.3 m²
Metraż
4
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
A 3.04
1 078 891 zł
11 082,6 /m²
97.3 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 1.05
1 182 789 zł
10 659,6 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 1.05
1 183 642 zł
10 659,6 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 1.15
1 210 220 zł
10 998 /m²
110.0 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 2.05
1 210 951 zł
10 913,4 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 2.05
1 211 824 zł
10 913,4 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 1.04
1 220 768 zł
10 490,4 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 1.04
1 220 768 zł
10 490,4 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
B 1.01
1 231 783 zł
10 490,4 /m²
117.4 m²
Metraż
4
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 2.14
1 233 647 zł
11 251,8 /m²
109.6 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 2.15
1 238 148 zł
11 251,8 /m²
110.0 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 3.05
1 239 113 zł
11 167,2 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 3.05
1 240 006 zł
11 167,2 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 2.04
1 250 303 zł
10 744,2 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 2.04
1 250 303 zł
10 744,2 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 1.01
1 260 631 zł
10 490,4 /m²
120.2 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 3.14
1 261 474 zł
11 505,6 /m²
109.6 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B 2.01
1 261 584 zł
10 744,2 /m²
117.4 m²
Metraż
4
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 1.01
1 263 149 zł
10 490,4 /m²
120.4 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 3.15
1 266 076 zł
11 505,6 /m²
110.0 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 4.05
1 267 274 zł
11 421 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 4.05
1 268 188 zł
11 421 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 3.04
1 279 837 zł
10 998 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 3.04
1 279 837 zł
10 998 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 4.14
1 289 301 zł
11 759,4 /m²
109.6 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 2.01
1 291 131 zł
10 744,2 /m²
120.2 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
B 3.01
1 291 385 zł
10 998 /m²
117.4 m²
Metraż
4
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 2.01
1 293 709 zł
10 744,2 /m²
120.4 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 4.15
1 294 004 zł
11 759,4 /m²
110.0 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 1.14
1 294 928 zł
10 659,6 /m²
121.5 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 5.05
1 295 436 zł
11 674,8 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
C 5.05
1 296 370 zł
11 674,8 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
D 1.13
1 302 816 zł
10 659,6 /m²
122.2 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 4.04
1 309 372 zł
11 251,8 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 4.04
1 309 372 zł
11 251,8 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 5.14
1 317 127 zł
12 013,2 /m²
109.6 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B 4.01
1 321 186 zł
11 251,8 /m²
117.4 m²
Metraż
4
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 3.01
1 321 630 zł
10 998 /m²
120.2 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 5.15
1 321 933 zł
12 013,2 /m²
110.0 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B 1.02
1 322 662 zł
10 321,2 /m²
128.2 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 3.01
1 324 269 zł
10 998 /m²
120.4 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 6.04
1 324 552 zł
11 928,6 /m²
111.0 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 2.14
1 325 760 zł
10 913,4 /m²
121.5 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 2.13
1 333 836 zł
10 913,4 /m²
122.2 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 5.04
1 338 907 zł
11 505,6 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
D 5.04
1 338 907 zł
11 505,6 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
D 1.10
1 349 380 zł
10 490,4 /m²
128.6 m²
Metraż
6
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
C 1.10
1 350 954 zł
10 490,4 /m²
128.8 m²
Metraż
5
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 4.01
1 352 129 zł
11 251,8 /m²
120.2 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
C 4.01
1 354 829 zł
11 251,8 /m²
120.4 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 3.14
1 356 591 zł
11 167,2 /m²
121.5 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
B 2.02
1 358 147 zł
10 575 /m²
128.4 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 3.13
1 364 855 zł
11 167,2 /m²
122.2 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
C 6.03
1 368 441 zł
11 759,4 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 6.03
1 368 441 zł
11 759,4 /m²
116.4 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 2.10
1 382 026 zł
10 744,2 /m²
128.6 m²
Metraż
6
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
D 5.01
1 382 628 zł
11 505,6 /m²
120.2 m²
Metraż
5
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
C 2.10
1 383 638 zł
10 744,2 /m²
128.8 m²
Metraż
5
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
C 5.01
1 385 389 zł
11 505,6 /m²
120.4 m²
Metraż
5
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
D 4.14
1 387 423 zł
11 421 /m²
121.5 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
B 3.02
1 390 743 zł
10 828,8 /m²
128.4 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 4.13
1 395 875 zł
11 421 /m²
122.2 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 6.01
1 413 127 zł
11 759,4 /m²
120.2 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
C 6.01
1 415 949 zł
11 759,4 /m²
120.4 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
C 3.10
1 416 322 zł
10 998 /m²
128.8 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
D 5.14
1 418 255 zł
11 674,8 /m²
121.5 m²
Metraż
5
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
B 4.02
1 423 338 zł
11 082,6 /m²
128.4 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 5.13
1 426 894 zł
11 674,8 /m²
122.2 m²
Metraż
5
Pokoje
5
Piętro
Rezerwacja
C 6.10
1 442 785 zł
12 013,2 /m²
120.1 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 4.10
1 447 319 zł
11 251,8 /m²
128.6 m²
Metraż
6
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
D 6.11
1 449 086 zł
11 928,6 /m²
121.5 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 6.10
1 457 913 zł
11 928,6 /m²
122.2 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
C 6.11
1 469 214 zł
12 013,2 /m²
122.3 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
D 5.10
1 479 965 zł
11 505,6 /m²
128.6 m²
Metraż
6
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
A 1.01
1 511 692 zł
9729 /m²
155.4 m²
Metraż
6
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
D 6.08
1 512 612 zł
11 759,4 /m²
128.6 m²
Metraż
6
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
C 6.08
1 525 270 zł
11 844 /m²
128.8 m²
Metraż
5
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
A 2.01
1 551 127 zł
9982,8 /m²
155.4 m²
Metraż
6
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
A 4.01
1 567 685 zł
10 490,4 /m²
149.4 m²
Metraż
6
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
A 3.01
1 590 563 zł
10 236,6 /m²
155.4 m²
Metraż
6
Pokoje
3
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Naramowickiej 100?

Ceny mieszkań w Naramowickiej 100 wahają się od 328 233 zł do 1 590 563 zł.

Kiedy planowane jest zakończenie budowy?

Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2026 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje windy, komórki lokatorskie, zieloną przestrzeń oraz zabezpieczenia takie jak domofon i drzwi antywłamaniowe.

Czy są dostępne miejsca parkingowe?

Na terenie inwestycji powstanie hala garażowa oraz naziemne miejsca postojowe.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Naramowickiej 100 mają powierzchnię od 26,85 m² do 155,38 m².

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za inwestycję Naramowicka 100 ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Poznaniu. Specjalizuje się w budowie nowoczesnych mieszkań, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń. Deweloper stawia na komfort mieszkańców, oferując mieszkania z balkonami lub ogródkami oraz przestronnymi układami. Dzięki doświadczeniu na rynku, deweloper zapewnia terminowość realizacji inwestycji oraz wsparcie po oddaniu mieszkań.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość