Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: IV kwartał 2026

Wierzbowy Park

Sprawdzony Deweloper

Wrońskiego, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
442 442 zł
14 736 zł/m² średnio
36 dostępnych z 42 mieszkań
Zakres cen
442 442 zł – 870 452 zł
Metraż
29 – 60 m²
Oddanie
IV kwartał 2026
Mieszkania
42

O inwestycji

Wierzbowy Park to inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenie od 442 442 zł (~92 000 €) do 870 452 zł (~182 000 €). W ofercie znajdują się lokale o powierzchni od 28,73 m² do 59,62 m², co czyni tę inwestycję atrakcyjną dla różnych grup nabywców.

Wierzbowy Park to nowa inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenie od 442 442 zł (~92 000 €) do 870 452 zł (~182 000 €). Inwestycja składa się z 42 lokali o powierzchni od 28,73 m² do 59,62 m², co sprawia, że jest idealna zarówno dla singli, jak i rodzin. W pobliżu znajduje się gęsta sieć przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta. Termin oddania mieszkań planowany jest na IV kwartał 2026 roku. Warto zwrócić uwagę na bliskość parku oraz na udogodnienia, takie jak domofon, drzwi antywłamaniowe oraz miejsca postojowe w hali garażowej. Wierzbowy Park to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy.

Cechy inwestycji

Wierzbowy Park oferuje szereg udogodnień, w tym domofon, drzwi antywłamaniowe oraz tereny ogrodzone. Inwestycja przewiduje 40 miejsc postojowych w hali garażowej oraz 16 miejsc postojowych naziemnych. Mieszkania wyposażone są w miejskie ogrzewanie, co zapewnia komfort użytkowania. Dodatkowo, mieszkańcy będą mogli korzystać z balkonów oraz ogródków.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 442 442 zł
  • Powierzchnie od 28,73 m² do 59,62 m²
  • Gęsta sieć transportu publicznego
  • 40 miejsc postojowych w hali garażowej
  • Termin oddania IV kwartał 2026
  • Bezpieczeństwo: domofon i drzwi antywłamaniowe
  • Bliskość terenów zielonych
  • Ogródki i balkony w mieszkaniach

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Wierzbowy Park znajduje się w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald, w pobliżu ul. Wrońskiego. W okolicy dostępna jest gęsta sieć przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta, oddalonego o zaledwie 4,7 km. W sąsiedztwie znajdują się również tereny zielone, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

Komunikacja

W pobliżu inwestycji znajduje się gęsta sieć przystanków autobusowych i tramwajowych

Odległość od centrum

4,7 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia, bliskość parku, świetnie skomunikowana okolica, doskonała lokalizacja

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

42 mieszkań·Dostępne: 36·Rezerwacja: 6
Dostępne
11
442 442 zł
15 400 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
19
445 315 zł
15 500 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
27
448 188 zł
15 600 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
35
448 188 zł
15 600 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
43
451 061 zł
15 700 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
51
453 934 zł
15 800 /m²
28.7 m²
Metraż
1
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
6
486 098 zł
14 450 /m²
33.6 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
1
507 039 zł
14 380 /m²
35.3 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
14
507 964 zł
15 100 /m²
33.6 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
22
507 964 zł
15 100 /m²
33.6 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
13
509 496 zł
14 950 /m²
34.1 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
21
509 496 zł
14 950 /m²
34.1 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Rezerwacja
30
509 646 zł
15 150 /m²
33.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
38
518 056 zł
15 400 /m²
33.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
29
521 424 zł
15 300 /m²
34.1 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
9
573 948 zł
14 900 /m²
38.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Rezerwacja
2
608 660 zł
13 890 /m²
43.8 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Rezerwacja
16
630 611 zł
13 700 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
12
645 183 zł
14 700 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
10
645 477 zł
14 700 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
20
649 572 zł
14 800 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
18
649 868 zł
14 800 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
28
653 961 zł
14 900 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
26
654 259 zł
14 900 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
24
658 229 zł
14 300 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Rezerwacja
36
658 350 zł
15 000 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
34
658 650 zł
15 000 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
44
662 739 zł
15 100 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
42
663 041 zł
15 100 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
32
667 435 zł
14 500 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
52
671 517 zł
15 300 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
50
671 823 zł
15 300 /m²
43.9 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
40
676 641 zł
14 700 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
48
685 847 zł
14 900 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
56
699 656 zł
15 200 /m²
46.0 m²
Metraż
2
Pokoje
6
Piętro
Rezerwacja
7
711 863 zł
11 940 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
15
775 060 zł
13 000 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Rezerwacja
23
798 908 zł
13 400 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
31
817 390 zł
13 710 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
39
834 680 zł
14 000 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
47
846 604 zł
14 200 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
55
870 452 zł
14 600 /m²
59.6 m²
Metraż
3
Pokoje
6
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Wierzbowym Parku?

Ceny mieszkań w Wierzbowym Parku wahają się od 442 442 zł do 870 452 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań?

Termin oddania mieszkań planowany jest na IV kwartał 2026 roku.

Jakie są metraże mieszkań?

Mieszkania w Wierzbowym Parku mają powierzchnię od 28,73 m² do 59,62 m².

Czy w inwestycji są miejsca parkingowe?

Tak, w inwestycji przewidziano 40 miejsc postojowych w hali garażowej oraz 16 miejsc postojowych naziemnych.

Jakie udogodnienia oferuje Wierzbowy Park?

Inwestycja oferuje domofon, drzwi antywłamaniowe, tereny ogrodzone oraz balkony i ogródki.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper realizujący Wierzbowy Park ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Poznaniu i okolicach. Specjalizuje się w budowie nowoczesnych osiedli, które łączą funkcjonalność z estetyką. Inwestycje charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale. Deweloper stawia na zrównoważony rozwój i komfort mieszkańców, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość