Atlant Estates
W sprzedaży·Oddanie: Oddane do użytku

Symfonia Ptasia 28

Sprawdzony Deweloper

Ptasia, Poznań, wielkopolskie

Prowizja po stronie Dewelopera

Cena od
561 564 zł
14 323 zł/m² średnio
31 dostępnych z 31 mieszkań
Zakres cen
561 564 zł – 1 531 079 zł
Metraż
0 – 107 m²
Oddanie
Oddane do użytku
Mieszkania
31

O inwestycji

Symfonia Ptasia 28 to inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w cenach od 561 564 zł (około 120 000 zł). W projekcie znajduje się 31 lokali o powierzchni 106,71 m², które zapewniają komfortowe warunki do życia.

Symfonia Ptasia 28 to wyjątkowa inwestycja w Poznaniu, oferująca mieszkania w przedziale cenowym od 561 564 zł do 1 531 079 zł (około 120 000 zł - 320 000 zł). Projekt składa się z 31 lokali o powierzchni 106,71 m², które są dostępne w różnych metrażach. Inwestycja znajduje się w bliskim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, co zapewnia mieszkańcom dostęp do terenów zielonych oraz wygodnej komunikacji miejskiej. Mieszkania są idealne dla osób poszukujących komfortowego życia w mieście, z pełną infrastrukturą miejską w pobliżu. Termin oddania lokali do użytku planowany jest na IV kwartał 2025 roku.

Cechy inwestycji

Symfonia Ptasia 28 oferuje szereg udogodnień, w tym rowerownię oraz dwupoziomową halę garażową z miejscami postojowymi. Mieszkania będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe, monitoring oraz videodomofon, co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców. Ogrzewanie z miejskiego systemu CO oraz podwyższony standard wykończenia podnoszą komfort życia.

Wyróżniki

  • Mieszkania od 561 564 zł
  • Bliskość Lasku Marcelińskiego
  • Dwupoziomowa hala garażowa
  • Monitoring i videodomofon
  • Wysoki standard wykończenia
  • Wygodna komunikacja miejska
  • Bezpieczeństwo mieszkańców
  • Pełna infrastruktura w pobliżu

Część treści wygenerowana z pomocą AI. Nasi konsultanci omówią szczegóły osobiście.

Lokalizacja i okolica

Inwestycja Symfonia Ptasia 28 znajduje się w dzielnicy Grunwald, w Poznaniu, zaledwie 6,4 km od centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, co ułatwia codzienne dojazdy. Mieszkańcy mogą korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej, a także z bliskości Lasku Marcelińskiego, idealnego na spacery i aktywność na świeżym powietrzu.

Komunikacja

W pobliżu projektu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe

Odległość od centrum

6,4 km

Udogodnienia w okolicy

nowoczesna zabudowa, podwyższony standard wykończenia, rowerownia, bliskie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego, wygodna komunikacja miejska, pełna infrastruktura miejska w pobliżu projektu

Mieszkania

Ceny i statusy aktualizują się automatycznie po synchronizacji z bazą dewelopera.

31 mieszkań·Dostępne: 31
Dostępne
28_5
561 564 zł
13 219,5 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
28/88
566 975 zł
13 603,04 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
28/89
566 975 zł
13 639,04 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
28/85
569 995 zł
13 639,5 /m²
41.8 m²
Metraż
2
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
28/13
572 985 zł
13 482 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
2
Piętro
Dostępne
28/118
577 739 zł
13 999 /m²
41.3 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/62
580 368 zł
13 954,5 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
28/21
599 638 zł
14 135,73 /m²
42.4 m²
Metraż
2
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
28/30
624 010 zł
14 790,47 /m²
42.2 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/29
626 507 zł
14 737,87 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/31
626 507 zł
14 730,94 /m²
42.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/66
627 192 zł
15 094,88 /m²
41.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/67
627 192 zł
15 091,25 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/92
629 930 zł
15 113,49 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/93
629 930 zł
15 109,87 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/38
637 391 zł
15 057,67 /m²
42.3 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/37
639 942 zł
15 022,11 /m²
42.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/70
651 754 zł
15 678,47 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/71
651 754 zł
15 678,47 /m²
41.6 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/96
651 754 zł
15 640,85 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/97
651 754 zł
15 633,35 /m²
41.7 m²
Metraż
2
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/56
692 662 zł
11 990 /m²
57.8 m²
Metraż
3
Pokoje
1
Piętro
Dostępne
28/2
699 990 zł
16 630,79 /m²
42.1 m²
Metraż
2
Pokoje
Parter
Piętro
Dostępne
28/34
724 441 zł
14 940,01 /m²
48.5 m²
Metraż
2
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/69
762 288 zł
12 690 /m²
60.1 m²
Metraż
3
Pokoje
5
Piętro
Dostępne
28/28
798 678 zł
12 589,5 /m²
63.4 m²
Metraż
3
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/110
942 864 zł
11 390 /m²
82.8 m²
Metraż
5
Pokoje
3
Piętro
Dostępne
28/113
991 453 zł
11 990 /m²
82.7 m²
Metraż
5
Pokoje
4
Piętro
Dostępne
28/100
1 489 911 zł
14 920 /m²
99.9 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
28/73
1 521 451 zł
14 843,42 /m²
102.5 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro
Dostępne
28/99
1 531 079 zł
14 990 /m²
102.1 m²
Metraż
4
Pokoje
6
Piętro

Zostaw kontakt — otrzymasz szczegółowy plan mieszkania, wirtualny spacer oraz osobiste doradztwo w wyborze finansowania.

Najczęstsze pytania

Jakie są ceny mieszkań w Symfonia Ptasia 28?

Ceny mieszkań w Symfonia Ptasia 28 wahają się od 561 564 zł do 1 531 079 zł.

Kiedy planowane jest oddanie mieszkań do użytku?

Termin oddania mieszkań do użytku planowany jest na IV kwartał 2025 roku.

Jakie udogodnienia oferuje inwestycja?

Inwestycja oferuje rowerownię, dwupoziomową halę garażową, monitoring oraz videodomofon.

Gdzie znajduje się inwestycja?

Symfonia Ptasia 28 znajduje się w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald, przy ul. Ptasiej.

Ile lokali jest dostępnych w inwestycji?

W inwestycji dostępnych jest 31 lokali.

Deweloper

Sprawdzony Deweloper

Deweloper odpowiedzialny za inwestycję ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w różnych lokalizacjach. Specjalizuje się w budowie mieszkań o wysokim standardzie, z dbałością o detale i funkcjonalność. W inwestycji Symfonia Ptasia 28 zastosowane zostaną nowoczesne rozwiązania budowlane, co zapewni komfort i bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom.

Potrzebujesz konsultacji?

Pomożemy dobrać najlepsze mieszkanie w ramach tej inwestycji.

Wyślij wiadomość